Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Čchi kung 10 pohybů pro dlouhověkost

11.02.2023So 9:30 - 12:30

Jemné, velice účinné zdravotní cvičení. Zaměříme se na zdravé šlachy a fascie, které navrátí našemu tělu pružnost a sílu. Zbaví chronické bolesti a prodlouží život. Cvičení je vhodné pro každého.

Pmocí cvičení CCHI KUNGU odstraníte bolesti páteře, únavu, stres, zlepšíte soustředění a spánek, rozvinete duševní pohodu, emocionální stabilitu, klid… U relativně zdravých jedinců působí CCHI KUNG preventivně, tj. energeticky harmonizuje dřív než se nemoc projeví na fyzické úrovni. Pravidelné cvičení udrží naše tělo i duši aktivní až do našeho pozdního věku. Proto je ideální do dnešní uspěchané doby.

Lektorka: Mgr. Michaela Stroman

 

Další informace

Studio:KULTURNÍ CENTRUM “12” (0)
Instruktoři:
  • Mgr Michaela Stroman
Podmínky rezervace:Tel : 241 773 832, 778 482 787, mail : jara@kc12.cz
490 
Zpět na vyhledávání

CCHI KUNG je sestava různých jednoduchých fyzických a mentálních cviků, které dodávají energii do našeho těla. Na rozdíl od běžného posilováni ve fitku pomáhá CCHI KUNG uvolnění organismu (nezaměňovat s relaxací), což umožňuje nemocnému tělu resp. orgánu načerpat energii cchi, kterou potřebuje k uzdravení. CCHI KUNG doslova znamená práce s energií. Postupně dochází k harmonizaci energie v těle, která se projeví ve zvýšení imunity, hormonální stability, odstranění neplodnosti, stabilitě lymfatického systému.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám