Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BříškaKurzy jógy

01.01.1970

Cvičení a vědomá práce s tělem pro těhotné ženy. Pohyb, který má preventivní a zároveň léčivé účinky. Pohyb, při němž se tělo učí nové harmonii, symetrii a vyváženému pohybu ve se stále se měnících tvarech a objemech. Naučíte se vnímat své tělo zevnitř, relaxovat a pracovat s představou pohybu. Naučíte se jak ulevit svému tělu, zbavit ho bolesti, osvojíte si některé správné pohybové návyky a uvolňovací techniky. Budeme pracovat zejména s dechem, pánevním dnem, postavením páteře, pánve a dolních končetin.

Jednotlivá setkání vás povedou k propojení těla a mysli, k vědomému vedení pohybu, vnímání svého těla a postoje. Dotkneme se i toho jak začít vnímat prostor okolo sebe a jak si uvědomovat sebe v prostoru. Záměrem setkání ve skupině je získat dobrý pocit, zlepšit funkce těla a připravit jej na porod.

Hodiny vycházejí z principů fyzioterapie a používají prvky pilates techniky, tai-ti, feldenkraisovy metody, jógy.. Zdravotní cvičení odstraňuje potíže vzniklé z jednostranné zátěže a svalové nerovnováhy, působí proti projevům degenerativních změn pohybového aparátu, pomáhá obnovovat správné držení těla a rovnováhu.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Zita Pavlištová
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám