Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BabYogování doma 2. část (novorozeňátka)

02.02.2017Čt 9:30 - 11:00

_o3a1817-edit

2. část “BabYogování doma” pro novorozeňátka je speciálně určena pro miminka od 7 týdnů až do cca 3 měsíců a samozřejmě také pro jejich maminky, které ošetřující lékař uznal za zdravé a připravené na cvičení.

  • Povíme si a podíváme se, jak vhodně manipulovat s vaším miminkem.
  • Promasírujeme indickým stylem vaše miminko a zapojíme první BabYogové pozice vhodné pro podporu “zdravého “rozbalení miminka, podporu zažívání, ale i zklidnění
  • Povíme si něco málo o vhodném stravování maminek při kojení z pohledu ajurvédy i prvních cviků pro nás maminky.

JAK TO BUDE PROBÍHAT: Seminář je rozdělen do 2 setkání, kdy v prvním setkání se seznámíme a probereme, co nám nalazení vašich miminek dovolí 🙂 Při druhém setkání si povíme, jak nám co jde nebo naopak. Případně doladíme modifikace dle individuálních potřeb miminek. A hlavně dokončíme vše slíbené. První setkání je naplánované na 19. ledna a druhé na 2. února 2017. Každé setkání trvá 90 minut minut a je nutné absolvovat obě části semináře.

KONTRAINDIKACE:

  • Horečnaté stavy a infekční onemocnění
  • Onemocnění srdce, mozku a problémy s ním spojené u miminek
  • Akutní růstový spurt miminka

Další informace

Studio:Mama Baby Studio
Instruktoři:
Poznámka k akci:CO S SEBOU: Nepromokavou podložku pod miminko, velkou tetra plenku, pytlík na použité plenky, lehké a komfortní oblečení pro vás i miminko. Pro miminko ideálně body, které se zapíná na boku břiška + kalhoty + ponožky. A hlavně také psací potřeby :) Do studia můžete přijet i s kočárkem, v klidu si nakojit i přebalit během semináře i před ním. Seminář není vhodný absolvovat pokud se necítíte připraveni vyrazit do společnosti. V tomto případě pak doporučuji si domluvit osobní konzultaci s lektorkou Lenkou Gajdoštíkovou.
Poznámka k ceně:Obě setkání dohromady jsou 750 Kč a hradí se před/při prvním setkání (19.1.).


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám