Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BabYogování doma – 1. část (nemobilní)

26.01.2017Čt 9:00 - 10:30

_o3a1849-edit

Chcete cvičit BabYogu s vaším miminkem a chcete vědět, jak na to?

“BabYogování doma” pro nemobilní miminka (1. část) je speciálně určen pro miminka od cca 3 měsíců do doby plazení a samozřejmě také pro jejich maminky, které ošetřující lékař uznal za zdravé a připravené na cvičení.

Obsah semináře:

  • Povíme si a podíváme se, jak vhodně manipulovat s vaším miminkem.
  • Promasírujeme indickým stylem vaše miminko a zapojíme BabYogové pozice vhodné pro podporu zdravého zažívání, zapojení celého svalového aparátu i zklidnění
  • Povíme si něco málo o vhodném stravování maminek při kojení z pohledu ajurvédy i cviků vhodných pro nás maminky.

Seminář je rozdělen do 2 setkání, kdy v prvním setkání se seznámíme a probereme, co nám naladění vašich miminek dovolí 🙂 Při druhém setkání si povíme, jak nám co jde nebo naopak. Případně doladíme modifikace dle individuálních potřeb miminek. A hlavně dokončíme vše slíbené. První setkání je naplánované na 26. ledna a druhé na 9. února 2017. Každé setkání trvá 90 minut minut a je nutné absolvovat obě části semináře.

KONTRAINDIKACE:  Horečnaté stavy a infekční onemocnění, onemocnění srdce, mozku a problémy s ním spojené u miminek

Další informace

Studio:GrainSpace (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Vaše rezervace je platná po zaplacení 50% zálohy na bankovní účet BabYogy 2201067809/2010 a to nejpozději týden před dnem uskutečnění semináře a ne dříve než 1. ledna 2017. Pro vaši rezervaci je nutné se přihlásit přes rezervační systém BabYogy zde. Rezervaci je možno zrušit 48 hodin před uskutečněním setkání formou emailu nebo přímo v rezervačním systému BabYogy. Storno rezervace méně než 48 hodin a více než 24 hodin je 50% zálohy a storno méně než 24 hodin předem je 100% zálohy. Seminář obsahuje materiály pro BabYogování doma a proběhne při účasti minimálně 5 maminek a maximálně 8.
Poznámka k akci:CO SE SEBOU: Nepromokavou podložku pod miminko, velkou tetra plenku, pytlík na použité plenky, lehké a komfortní oblečení pro vás i miminko. Pro miminko ideálně body, které se zapíná na boku bříška + kalhoty + ponožky. A hlavně také psací potřeby :) Do studia můžete přijet i s kočárkem, v klidu si nakojit i přebalit během semináře i před ním. Seminář není vhodný absolvovat pokud se necítíte připraveni vyrazit do společnosti. V tomto případě pak doporučuji si domluvit osobní konzultaci s lektorkou Lenkou Gajdoštíkovou.
Poznámka k ceně:Obě setkání dohromady jsou 750 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám