Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

BabYoga I doma aneb vše potřebné ve 3 krocích – krok 1.

28.11.2015So 10:00 - 13:00
O BabYoze jste už asi slyšeli. Je to jemné a hravé cvičení maminek s miminky, kde aplikujeme principy a idee vycházející z jógové tradice. Ačkoliv vycházíme z Ayurvedského principu péče o miminko, především pracujeme s maminkou, které pomáháme po porodu najít zpět vlastní klid, rovnováhu a víru ve vlastní intuici. Tím pak rychleji vzniká přirozené pouto mezi ní a miminkem. Miminkům BabYoga nabízí kvalitní fyzickou stimulaci doprovázenou něžným dotekem a hlasem. Umožňuje jim tak poznávat vlastní tělo, sžít se s ním, odpočívat i přirozeně stimulovat jeho vývoj. Pomocí prastarých technik se učíme přirozeně podporovat jeho imunitní systém. Pro malé nahlédnutí do tajů BabYogy se můžete podívat na reportáž, která vznikla už s trochu staršími miminky.
BabYogové učení předávám pomocí pravidelných kurzů, avšak často mě oslovují i mimopražské maminky nebo ty, které do kurzu nemohou z jakýchkoliv důvodů docházet. Proto jsem vytvořila koncept “dálkového studia” BabYogy.
Ve 3 po sobě jdoucích seminářích vás postupně do tajů BabYogy zasvětím a potřebné znalosti předám. Každý krok bude na 2,5-3 hodinky. Cviky si nejprve natrénujeme sami na sobě. Abychom je správně procítili a naučili se je s respektem k svému tělu. Tím se nám budou lépe praktikovat s miminky. Seminář bude obsahovat pranayamickou, teoretickou i praktickou část. Na poslední půl hodinku budeme cviky praktikovat již s miminky, abychom si případné špatné návyky odstranili a cviky správně pochopili. Mezi semináři budou cca 2 – 3 týdny na pravidelné trénování doma a hlavně zažití si cviků než pokročíme dále.
Poprosím vás si sebou vzíti, deku, bavlněnou plenu, psací potřeby, masážní olej, nepromokavou podložku pod miminko, něco malého na občerstvení k obědu a hlavně dobrou náladu.

Další informace

Studio:Sportovní centrum Trojka
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace je platná po zaplacení zálohy 400 Kč nebo celého workshopu na účet studia nejpozději týden před konáním akce. 
Poznámka k akci:Děti jsou vítány avšak seminář je dlouhý a děti určitě tak dlouho nevydrží být v klidu a rušily by naší koncentraci. Proto doporučuji se domluvit s partnerem nebo babičkou, zda by se mohla s miminkem jít na první dvě hodinky semináře třeba projít a přijít až na praktickou část s miminky. Workshop je vhodný pro maminky s miminky od narození až do doby, kdy se začínají aktivně plazit. Semináře nejsou lektorské a proto nejsou určeny lektorům, kteří by BabYogu chtěli na základě absolvování celého workshopu vyučovat.
Poznámka k ceně:Cena obsahuje skripta.
800 
Zpět na vyhledávání
Program:
10:00 – 10:30 úvod
10:30 – 11:00 pranayama (maminky)
11:00 – 12:00 ásany praxe maminky
12:00 – 13:00 praxe s miminky, otázky a odpovědi


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám