Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ashtanga jóga mírně pokročilíKurzy jógy

16.02. - 27.04.2015Po 19:30 - Po 21:00

Pravidelné lekce ashtangy jógy vhodné pro mírně pokročilé studenty a začátečníky.

Ashtanga se vyznačuje dynamičností, kterou přináší integrace vinyas mezi jednotlivé pozice (ásany). Fyzické pozice mají přesnou strukturu a vždy na sebe navazují ve stejném pořadí. Každý student začíná od První Série, které se říká Yoga Chikitsa (jóga terapie). Důležitou součástí pozic je správné dýchání (ujjayi), zapojení energetických zámků v těle (bandha) a hledění do jednoho místa (drishti). Pokud cvičíme pravidelně, jóga vytváří autentickou změnu, transformaci na fyzické, mentální, emocionální a energetické úrovni.

První zkušenost, kterou většina studentů v ashtanze má je fyzická. Cvičení ásan vyvolá hluboké čištění kardiovaskulárního systému, skrze silné pocení – detoxifikaci, které nás zbaví přebytečného tuku, vyléčí stará zranění a nemoci. Společně se správným dýcháním a koncentrací nastane vnitřní čištění. Ashtanga testuje hranice naší mysli a těla. V kombinaci s meditací a pranayamou nám otevře dveře k hlubokému spirituálnímu procesu.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Lekce jsou english friendly.

 

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace a platba předem nutná. Místo si můžete rezervovat přes webové stránky lektorky - část Rezervace, nebo emailem.
Poznámka k ceně:2.000 Kč (10 lekcí)
2 000 
Zpět na vyhledávání

Cvičíme polovinu První Série (Primary Series)

Pondělky 19:30 – 21:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám