Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aroma jin jóga – odevzdání, rovnováha

02.08.2016Út 18:00 - 20:00

Jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie. Stejné kvality mají i esenciální oleje.

Poznejte propojení aromaterapie a jin jógy, které v České republice můžete zažít zatím pouze ve studiu Zen Garden!

Během stále populárnějších hodin jin jógy si mnozí z vás začali všímat a vnímat samoléčebné proudy energie, které v nás jemné ásány jin jógy dokáží probudit. Cítíte a vnímáte, jak se uvolňují blokády na jednotlivých čakrách a také to, jak se prohlubuje vaše schopnost meditativního napojení na vlastní srdce a vlastní střed.

Používání esenciálních olejů během cvičebních hodin dokáže tyto kvality jin jógy umocnit, zintenzivnit a posunout daleko za hranice cvičební podložky.

Mocná synergie jógy a esenciálních olejů:

  • propojením jógy a aromaterapie lze dosáhnout významného zrychlení při překonávání omezení naší mysli skrze práci s tělem
  • již ve starověku se esenciální oleje užívaly jako podpora během meditace pro spojením s přítomným okamžikem
  • propojením jógy a aromaterapie vám přinášíme velmi mocnou synergii těchto dvou disciplín
  • jin jóga nám pomáhá přeladit se z vnějšího světa do svého nitra, spojit se se svým srdcem, s přítomným okamžikem, napojit se znovu na proud vnitřní samoléčebné energie

Těšíme se na vás!

Tento workshop je součástí uceleného cyklu dvanácti tematicky zaměřených workshopů na konkrétní předem vypsané téma. Workshopy můžete navštěvovat i jednotlivě.

Ke každému tématu se vztahují určité pozice jin jógy a také specifická sestava esenciálních olejů, které nám pomohou projít tématem a zpracovat vše, co je třeba, do mnohem hlubších rovin než je možné pouhým cvičením.

Navíc si dané oleje můžete zakoupit na recepci po skončení workshopu 😉

Cena do pátku 29. 7.: 350 Kč

Cena po 29. 7.: 450 Kč

Další informace

Studio:Zen Garden (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace nutná 24h předem. Minimální počet účastníků jsou 4 osoby. Při nižším počtu přihlášených se workshop ruší a vaše peníze vám budou odeslány zpět na účet.
Poznámka k ceně:Cena do pátku 29. 7.: 350 Kč Cena po 29. 7.: 450 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám