Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

AEROJÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA Kurzy jógy

01.01.1970

Kurz je určen pro Vás všechny, kdo máte potíže se svými zády. Pod vedením lektorky – studentky medicíny – budete postupně, lekci za lekcí, uvolňovat, protahovat a posilovat celá svá záda, čímž dokážete odstranit jejich bolest. Pro každého účastníka kurzu je připravena 30 minutová individuální konzultace pro hledání příčiny Vašich obtíží.

Cvičení je zaměřeno výhradně na páteř a svaly podél páteře, jejich protažení, pružnost a posílení a je vhodné i pro problematickou páteř. Jako novinku jsem pro všechny účastníky kurzu připravili možnost krátké individuální konzultace, která může napomoci při hledání příčiny Vašich obtíží.

O LEKTORCE
Adéla Kmochová

„Na cestu jógy obecně jsem se dala krátce po nástupu na lékařskou fakultu, tedy zhruba před pěti lety. Naučit se koncentrovat, naučit se přestat chvíli o čemkoli přemýšlet, bylo to, co jsem opravdu potřebovala. Pravidelné cvičení jak těla, tak ducha, ač zpočátku náročné, se pomalu, ale jistě stávalo neoddělitelnou částí mého života. Ten pocit, který se dostaví po relaxaci či meditaci, pocit jakéhosi znovuzrození, odpočinku, pocit obrovské vitality, o které ani nevíte, že ji máte. Konkrétně s Aerojógou jsem se poprvé setkala v Domě Jógy na Andělu, kde mne natolik nadchnula, že jsem neváhala a nechala se zaškolit. Aerojóga je něco, co si Vaše tělo i duše zajisté zamilují. Možná ne již na první hodině, proto je potřeba dát Vašemu tělu trochu času, aby si zvyklo na stav, kdy jej protahujete a zpevňujete v síti asi metr nad zemí, či pouze visíte hlavou dolů. Já osobně, i všichni klienti, kteří navštěvují moje hodiny, s ní máme jen ty nejlepší zkušenosti. Důležité je však správné provedení cviku, proto se při návštěvě hodiny pod odborným vedením nemusíte bát jakéhokoliv zranění či poškození Vašeho těla. A na závěr se s Vámi podělím o krátký citát od mého oblíbeného indického filosofa, který se jmenuje Svámí Šivánanda: ,,Zasej myšlenku a sklidíš čin. Zasej čin a sklidíš zvyk. Zasej zvyk a sklidíš vlastnost. Zasej vlastnost a sklidíš osud.”

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám