Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Žaloudková Lucie

Lucie Žaloudková pořádá pravidelné cvičení jógy v Sušici, Kašperských Horách a Kvildě. Zacvičit si s ní můžete i online v pohodlí svého domova. Každý týden nová 30min video lekce s různým zaměřením.

Lucie se snaží vytvořit přátelské a příjemné prostředí, které studentům pomáhá rozvíjet vnímavost ke svému tělu. Ve studentech povzbuzuje jejich nezávislost i samostatnost a důvěru ve své vlastní prožitky. Zajímá ji přenášení jógové praxe do každodenního života.

V Česku je  Lucie vděcná za možnost se setkávat s inspirativními lektory jógy jako jsou Ziggy (Yogaspace.cz), Helena Johanidesová (Yogaklanovice.cz), Kateřina Nováková (Jogapruhonice.cz). Během ročního jógového výcviku Jóga jako vědomá cesta (2018) mohla intenzivně studovat s Lucií Königovou, Veronikou Švecovou a Alicí Červinkovou .

Pokud je to možné, pravidelně se účastní intenzivních výcviků s Lady Ruth (Jivamukti Yoga).
Na jaře dokončila online studium s Cecile Milne aka Yoga Detour.

Aktuální rozvrh:http://www.jogasumava.cz/rozvrh-lekci/
Načíst další
 • KAŠPERSKÉ HORY Jógová inspirace | 9:00 – 15:00 Festival

  03.10.2020
  So 9:00 - 15:00
  Žaloudková Lucie

  KAŠPERSKÉ HORY Jógová inspirace | 9:00 – 15:00 Zveme vás na 1. ročník podzimního jógového setkání na Kašperkách. Přijďte se inspirovat různými přístupy k józe. Nejdříve rozehřejeme a rozpohybujeme naše tělo v ...

  490 Kč Detail
 • HORSKÁ KVILDA Aktivní víkend s jógou na Hotelu Rankl Pobyty s jógou

  06.11. - 08.11.2020 Žaloudková Lucie

   HORSKÁ KVILDA Aktivní víkend s jógou na Hotelu Rankl Přijeďte si užít šumavskou podzimní přírodu a zacvičit si jógu v novém prostoru Hotelu Rankl s výhledem do přírody. Krome lekcí jógy ...

  3 500 Kč Detail


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám