Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoginya

Jsem specialistkou na korporativní jógu. Ráda pracuju se zvuky a dechem (nadi jóga), prvky meditace a techniky energetické obnovy (nyasa). Zaměřují se na techniky dýchání a správné držení těla, zvlášť v pracovním prostředí, kde většinu času trávíme vsedě.
Moje kariérní cesta od asistenčních marketingových rolí až po pozici marketingové manažerky, která řídí portfolio produktů na evropském trhu ve velké společnosti, mi pomáhá pochopit pracovní potíže pracovníků ze všech úrovní zodpovědnosti. Kombinace mých pracovních zkušeností a znalostí technik korporativní jógy mi umožňuje pomáhat jiným manažerům, skrz individualní konyultace, dosáhnout jejích cílů a zůstat soustředění. Skupinové kurzy jógy pro zaměstnance přispívají k udržení zdravějšího pracovního prostředí.

Mám rozsáhlé zkušenosti s vedením lekcí jógy v přírodě.

Od července do září 2019 vedu pravidelné lekce jógy jako lektorka a organizátorka akce: Jóga zdarma v parku Hostivař, ve spolupořadatelství MČ Praha 15. Všechny svoje hodiny se snažím dělat tak, aby každá z nich byla jiná a aby si na nich přišli na své jak začátečníci, tak i pokročilí. Moje hodiny jógy v přírodě Vás zaujmou, pokud vyhledáváte cvičení, při kterém se zapotíte, posílíte a protáhnete celé tělo, ale naleznete také pohodu a uvolnění a návrat k dobré náladě.

Jako lektorka a demonstrátorka jógy jsem se zúčastnila projektu Evropské Federace Jógy: Jóga v parku na Kampě – Cvičte jógu s námi 2019.

Více informací a referenční odkazy tady:

https://www.facebook.com/events/498092837593903/?event_time_id=498120514257802

https://yoga-federation.eu/cz/zdarma-zahajeni-projektu-joga-v-parku-na-kampe-2019/

Styly jógy:Hatha Flow jóga, Jóga v přirodě, Korporativní jóga, Nadi jóga
Kvalifikace: Vzdělávací kurz: Korporativní Jóga, Evropská Federace Jógy, Praha
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám