Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Winklerová Monika

Józe jsem se začala naplno věnovat ve svých 22 letech, když jsem po návratu ze zahraničí bydlela sama, a tudíž jsem se po dlouhé době stala pánem svého času. Začala jsem tehdy meditovat, o něco později i cvičit. V Ostravě moc možností kde a s kým praktikovat nebylo, takže jsem se józe věnovala sama, ale o to intenzivněji. Byla jsem zblázněná do všech očistných technik, každý den jsem vstávala v pět natěšená, co všechno se ten den naučím a vyzkouším.

Tohle období mě hodně naučilo. Podařilo se mi nádherně vyprázdnit svůj život a začít si všímat věcí, kterých si mnoho lidí v každodenním životním shonu nevšimne. Zjistila jsem, že když jste v rovnováze se světem kolem, vše s vámi komunikuje a ukazuje vám cestu. Nemusíte nic plánovat, nic hledat – když přijdete na zastávku, jede zrovna autobus vaším směrem.

To je asi to hlavní, co se snažím předat lidem na svých jógových lekcích. Napojte se sami na sebe, není kam spěchat a co řešit, jste ve správný čas na správném místě, a když si toho začnete všímat a žít podle toho, váš život se začne měnit.

K jógovému cvičení: jsem certifikovanou učitelkou Rádža jógy (ČR), Ashtanga Vinyasa Yogy (Mysore, Indie), Hatha Yogy (Mysore, Indie) a Yin Yogy. Baví mě zpěv manter, studium sanskrtu a Yogasúter.

 

Zpět na přehled
Načíst další
  • Vendula Benešová

    Moniko, děkuji za včerejší lekci jógy, dnes mám dobrou náladu i v tomto chmurnem počasí, naše dítě má veselou maminku a tvůj olej krásně voní našim chrámem :)... Těším se na lekci o meridianech a podpore vnitřních orgánů.

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám