Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tatiana Vomáčková

Byla jsem produkční. Pracovala jsem na reklamách a filmech. Žila jsem na Novém Zélandu, v Americe a v Asii. Pár let jsem spoluvlastnila reklamní agenturu a teď jsem bosá na podložce. Józe se věnuju 10 let a pátý rok vedu lekce. Vystudovala jsem lingvistiku a literaturu, baví mě design, jízda na Vespě, moře a moře dalších věcí. Jím zdravě, žiju hravě a až budu velká, chtěla bych být šťastná. Jsem organizovaná a spolehlivá, mnohdy rychlejší, než svůj stín.

To, co předávám, je moje zkušenost. Pohyb mám ráda jako sůl. Nepovažuju se za jogínku a neaspiruju jí být. Stresuje mě vědomí, že se neřídím sutrami a hlásám namaste. Došla jsem k sobě a za to jsem učení jógy vděčná, proto si dovolím považovat ji za svého nejvlivnějšího učitele. Nebyla jsem schopná udělit tenhle metál žijící bytosti a lámala si hlavu, komu ho strčit, aby mě nepálil v kapse. Mnoho bytostných učitelů ovlivnilo mé kroky, pomohlo určit směr mé cesty, ale byla to tradice, disciplína, motivace a pokora, které jsem našla v knihách, na podložce a ve svém srdci i egu. 

Kvalifikace:V Thajsku jsem absolvovala učitelský kurz Ashtanga Vinyasy (It’s Yoga, 200 hodin RYT). Pak následoval další kurz Vinyasy Flow a terapeutické jógy (South Boston Yoga, USA, 200 hodin RYT). Jogové vzdělání jsem doplnila kurzem thajské jogové masáže v Thajsku a rozšiřujícím kurzem práce s energetickými drahami v Řecku (oba v rámci Sunshine network). V létě roku 2017 jsem ukončila dvouletý kurz Jógy v širších souvislostech v domě jógy v Hlavici.
Aktuální rozvrh:https://happygolucky.cz/rozvrh-a-ceny/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám