Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Voldánová Michaela

Michaela praktikuje jógu již téměř deset let. Na józe se jí líbí, že je praktické a nedogmatická. I obsáhlá jógová filosofie nám nic nenutí, ale nabízí návody pro zkoumání sebe sama a klade důraz na to, abychom postupy a metody vyzkoušeli sami na sobě.

Michaelu inspirovali učitelé v Ananda komunitě, např. swami Kriyananda, Gyandev a Diksha, kteří učí Ananda a Krija jógu podle učení Paramhansa Joganandy. A dále pak swami Shantiprashad z Jižní Indie, který vyučuje Kundalini jógu.

Ve svých lekcích se zaměřuje na celkové zdravení těla a mysli, na harmonizaci pohybu a dechu a koncentraci na aktivovanou energii. Uplatňuje prvky klasické hatha jógy, dále pak Ananda jógy a v neposlední řadě jí inspiruje Kundalini jóga. Hodiny nemají fixní strukturu, jejich zaměření se mění a je uzpůsobeno dané situaci a potřebám příchozích lidí.

Absolvované kurzy:

– Kurz pro cvičitele Ananda jógy v Ananda komunitě v Kalifornii v USA s mezinárodním certifikátem TTC 200.

– Kurz pro cvičitele jógy v indické jógové škole School of Santhi v Jižní Indii zakončený mezinárodním certifikátem TTC 200. Kurz vede Swami Santhiprasad se zaměřením na Kundalini jógu.

– Kurz pro Cvičitele jógy III. třídy u České akademie jógy.

– Kurz pro Cvičitele zdravotní tělesné výchovy na sportovní škole Palestra.

– Kurzy jógy, meditace, pranajamy a energetizačního cvičení v centrech Ananda jógy.

Aktuální rozvrh:www.hariom.cz/rozvrh
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám