Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vágnerová Štěpánka

Má cesta k józe byla dlouhá. Až po třicítce jsem přišla na to, co mě v životě naplňuje. Nevadí! Jsem šťastná, že se tak vůbec stalo. Jóga mi otevřela oči i srdce. Díky ní jsem pochopila, že tajemství života nenajdeme na vrcholu hory nebo zakopané pod zemí, ale ve svém nitru.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, pracovala v nadnárodní farmaceutické společnosti, PR agentuře a posléze i “na volné noze” – převážně jako konzultant pro efektivní marketingovou komunikaci. Po deseti letech strávených v obchodní mašinérii jsem se rozhodla naplnit své skutečné poslání. Přečetla jsem nespočet úžasných knih a absolvovala řadu obohacujících kurzů a seminářů.

Za doposud největší dar považuji léto strávené s Davidem Vendettim a Toddem Skoglundem ze South Boston Yoga. Díky nim jsem otevřela srdce sama sobě, vnímám studium i učení jógy s radostí a pokorou, předávám lásku a naději druhým. Díky studiu u doktora Jiřího Čumpelíka obohacuji své lekce také zapojováním hlubokého stabilizačního systému, které vede ke správnému držení těla, kvalitnějšímu dechu a tedy i prožitku. Mou velkou inspirací jsou i ostatní učitelé, které jsem poznala, také kolegyně a kolegové z kurzů, ale nejvíce má rodina a samotní žáci 🙂

Mé lekce jsou dynamické, hravé, ale zároveň uklidňující a uvolňující. Přinášejí radost z pohybu, cestu k uzdravení, vnitřnímu klidu a harmonii. Propojením pohybu a dechu můžeme lépe vnímat své tělo a mysl, být k sobě upřímní, respektovat své možnosti a poznávat tak své skutečné já.

Absolvované kurzy, např.:

  • Yoga Alliance Certified Teacher Training (South Boston Yoga – David Vendetti a Todd Skoglund)
  • Hormonální jógová terapie pro ženy dle Dinah Rodriguéz (Irena Šorfová)
  • Dornova metoda a Breussova masáž (MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann)
  • Reiki I. a II. (Mgr. Zbyněk Kostrhun)
  • Tělo a stres (CKP Dobřichovice – PhDr. Filip Abramčuk Ph.D. a Mgr. Tereza Koryntová)
  • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (REFIT SH s.r.o.)
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám