Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tereza Korcová

23622386_165897767339678_1645657204658342458_n

Jsem učitelkou ashtanga vinyasa jógy. Jóga je mou životní vášní, která mi pomáhá zklidnit mysl v dnešním uspěchaném světě.

Moje cesta k józe

Poprvé jsem se na lekci jógy vydala v naději, že mi pomůže odbourat všední pracovní stres a zahnat postupně rostoucí bolest v zádech. K mému překvapení na sebe výsledky nenechaly dlouho čekat. Hned po několika týdnech pravidelného cvičení začala bolest ustupovat a já začala vnímat, jak se mé tělo čím dál více naplňuje pocity štěstí. Z jógy se tak postupně stala má životní vášeň, která mi umožnila pochopit, že štěstí a spokojenost s životem nenaleznu v materiálních statcích, pokud je předtím nenaleznu v sobě samotné.

Astanga vinyasa jógu praktikuji již  několikátým rokem a své zkušenosti s učením této disciplíny jsem získala pravidelnou praxí, účastí na mnoha víkendových workshopech, ale také na měsíčním učitelském kurzu v jižní Indii, odkud tento druh jógy pochází.

Mé lekce

Smyslem mých lekcí je nejen získání flexibility a fyzické síly, ale také poznání sebe samotného a nalezení lásky ke svému tělu. Nabízím jak veřejné lekce v několika pražských studiích, tak soukromé lekce pro jednotlivce či malé skupinky, případně i lekce pro firmy (ať už pro kanceláře, nebo pro hotely). Lekce přizpůsobuji pokročilosti studentů a jejich aktuálnímu zdravotnímu stavu. Jednotlivé pozice lze provádět hned v několika variantách dle fyzických možností každého studenta. Nabízím lekce jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Více na https://www.instagram.com/terezka_yoga/.

A post shared by Tereza Korcová (@terezka_yoga) on Nov 15, 2017 at 8:53am PST

Kvalifikace:200 RYTT Ashtanga Vinyasa Yoga (YTT School of Tarun Kranti Agrawal, Patnem, India)
Aktuální rozvrh:http://www.terezkayoga.com/lekce-jogy/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám