Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Soudková Šárka

Miluji pohyb, slunce, dynamiku, hudbu, přírodu a pozitivní přístup k životu. Sport a tanec mě provází již od útlého věku. Můj vztah s jógou se zrodil před více než osmi lety a proměňoval se v čase. Jóga pro mne zprvu byla účinným nástrojem k protažení těla nerovnoměrně zatěžovaného různými sporty. Praktikování asán však mělo i příjemné „vedlejší účinky“ v podobě zklidnění mysli a pocitu vnitřního míru, harmonie a radosti. Postupem času se jóga stala nedílnou součástí mého každodenního života, nebo spíše perspektivou vnímání světa dalece překračující chvíle strávené na jógové podložce. Nyní vnímám jógu jako kreativní cestu k poznání a přijetí sebe sama a zdroj inspirace při objevování nových možností.

Má praxe je ovlivněna vinyasa jógou, zejména stylem Prana Vashya yoga. Oprávnění k výuce formou Advanced Diploma of Yoga Teacher Training jsem získala studiem v Prana Yoga Teacher College v kanadském Vancouveru. Jsem též absolventkou kurzu pro učitele Dance jógy u autorky toho stylu Pavly Rožumberské.

Ve svých hodinách spojuji poznatky ze všech tří kontinentů a baví mě je dále kultivovat a vyvažovat v závislosti na potřebách přítomných studentů. Záměrem mých lekcí není zaplétání se do preclíku podobných pozic, ale spojování pohybu s dechem,snaha zpřítomnit se, naučit se sám sobě naslouchat, rozvíjet se a postupně přenést jógu z hodin do každodenního života tak, aby bylo možno plně využívat veškerého potenciálu těla i mysli.

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám