Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Romana Klášterecká

Power yoga k ní přišla v roce 2002 – a neopustila ji dodnes. Živým důkazem toho je samotné Happyoga studio. Romana je nejen jeho majitelkou, ale především jeho srdcem. Romaniny lekce power yogy jsou plné energie, smíchu a radosti. Je zastánkyní vysoce individuálního přístupu ke studentům. Usiluje o harmonický rozvoj těla i duše a o integraci power jógy a radosti, kterou jóga přináší, do jejich každodenního života.

První certifikáty v oblasti lektorství získala v roce 1996 v kanadském Vancouveru, kde téměř tři roky vedla fitness lekce ve studiu Fitness World a byla členkou Fitness World Demo Team. Osvědčení o odborné způsobilosti jako instruktor power yogy, získala na Power yoga akademii Václava Krejčíka. Je také držitelkou osvědčení Jóga s dětmi I,II České asociace jógy a certifikátu Dětská jóga. Zúčastnila se a zúčastňuje se řady jógových workshopů nejen v České republice, ale také v zahraničí, odkud k nám přináší ty nejnovější trendy.

Zpět na přehled
Načíst další
  • Adriana Vojtasová

    Vstřícná, pozitivní a vždy usměvavá lektorka :) Její lekce jsou plné energie s osobním a velmi profesionálním přístupem.

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám