Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Robinson Lenka

Lenka Robinson je certifikovanou lektorkou jógy. Absolvovala učitelské kurzy v rámci Šivananda jógy v USA a v Indii. Neustále upevňuje a rozšiřuje své zkušenosti účastí na jógových seminářích, budhistických meditačních pobytech, ajurvédských přednáškách, ale hlavně svou vlastní niternou praxí.
S vděkem čerpá ze studnice moudrosti, laskavosti, smyslu pro humor a neutuchající chutí do života Sw. Góvindanandy, A.G. a Indry Mohanových, Godfreyho Devereux, Sharon Gannon a Davida Life.

Nepřestává být inspirována hloubkou a přitom zdánlivou jednoduchostí učení Thich Nhat Hanha, hlubokými vhledy Martiny Ziskové, humorem a soucítěním Jeho Svátosti Dalajlamy a mnoha dalších učitelů, které na své dosavadní cestě potkala.

Lenky hlavní díky ale patří všem učitelům přímo kolem ní. Její rodině, přátelům a všem studentům, s kterými se vzájemně podporují a doplňují a vytvářejí prostor a atmosféru lehkosti, bezpečí a místa, kde přirozeně klíčí hluboký potenciál nás všech.

V pravidelných lekcích se seznámíte s prvky Hatha jógy, Yin/Yang, Šivananda, Vinyasa Flow, Kundalini jógy. Lekce jógy zahrnují komplexně všechny potřebné prvky, které příznivě a pozitivně působí na veškeré úrovně našeho bytí. Lenky snahou je inspirovat studenty k hlubšímu vnímaní sebe samých, povzbuzení k nalezení jejich vlastní pravidelné, vytrvalé praxe a objevení vnitřní spokojenosti.

Aktuální rozvrh:www.lenkarobinsonyoga.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=28&lang=cs
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám