Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nováková Kateřina Ing.

Styl jógy, kterou cvičím: Po pravdě řečeno, nemám tuto otázku příliš ráda. Je to podobné, jako když se zeptáte, jakého je člověk vyznání. O přístupu a vztahu k Bohu Vám to stejně nic neřekne. Buď je to pravdivé nebo není. Mělo by to vše směřovat do jednoho bodu k jednomu cíli. Stejně tak je to s jógou – je to prostředek a nástroj na naší cestě sami k sobě. Jaký styl jógy je nám blízký a praktikujeme ho, může možná prozradit něco o našem založení, o našich zkušenostech i možnostech. Já sama praktikuji a také učím dynamické styly jógy, jako je ashtanga jóga a touto inspirovaná vinyása jóga. Velice mne také zajímá využití hathajógy k terapii a nápravě častých a obecných pohybových problémů lidí.

Studia, kde cvičím: Energy Studio Václava Krejčíka, Studio Harmonie – Říčany u Prahy, Soukromé lekce v Průhonicích u Prahy, příležitostně Holmes Place.

Moji učitelé jógy: Jako první učitel, který mi ukázal, jak pustit jógu do svého života je Andrea Smékalová. Jsem jí za to vděčná. Dále Rolf Naujokat – Indie Danny Paradis

Význam jógy v osobním životě: Pokud necháme vstoupit jógu donašich životů, pak se stává vším a ovlivňuje nás na všech úrovních – fyzické (bezpochyby) , praktikování asán nelze bez úpravy a hledání optimální výživy těla – to vše přechází na jemně hmotnou úroveň našich bytostí, začínáme si uvědomovat své myšlenky a jejich sílu a dopad na naši energii a energie kolem nás a vše se propojuje a proudí a nám stačí to cítit, vnímat, milovat a plout s tím vším naším životem.

Styly jógy:Hatha jóga, Vinyasa jóga
Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám