Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mirka Růžičková

Jmenuji se Mirka a jóga se stala součástí mého života. Jóga mě učí  souladu těla a mysli. Jsem holka i do nepohody, někdy veselá, smutná, hravá i vzteklá, prostě cyklická žena.  Jsem maminka, dcera, kamarádka, kuchařka, uklízečka, učitelka i žákyně, sporťačka, jogínka, tvořivka, ale i lenoška. Do všeho se pouštím šipkou s otevřeným srdcem. Potřebuji cítit, že to co dělám, má hlubší smysl. Jsem ráda, když vidím, cítím příjemné výsledky a spokojenost. Proto jóga.

CÍTÍM – Jsme stále ve škole, té škole se říká život. Každý den potkáváme mnoho učitelů i žáků.

UŽ VÍM – Lidské učení vzniká skrze chyby a úspěchy. Moudro uvnitř sebe.

MOJE HESLO – Dělej věci, které tě baví a mají smysl s láskou ke všemu a všem.

CO SI MYSLÍM – Jóga je pro všechny. Pokud to cítíme, pokud to potřebuje naše tělo a mysl a pokud nás to baví.

JAK TO VIDÍM – Každý dělá vše, jak nejlépe umí. Nic není špatně.

VĚTA, KTERÁ MĚ BAVÍ – Nikdy není příliš pozdě, nikdy není nejhůř, nikdy nejsi příliš starý ani příliš nemocný, abys nemohl začít znovu.

PŘIJĎTE SE MNOU VYZKOUŠET, OCHUTNAT RŮZNORODOST JÓGY

Naučíme se milovat své tělo, pročišťovat své orgány, systémy, klouby, harmonizovat svaly, šlachy, vazy, fascie, ale i rozum a cit, vědomě dýchat, vnímat svůj celek, vychutnávat přítomný okamžik, více si hrát, tvořit, být sami sebou, přijímat životní změny a vše, co k nám patří, rozpouštět staré emoce.

Styly jógy:Čakra jóga, Hatha jóga, Hormonální jóga, Hot jóga, Jemně dynamická jóga, Klasická jóga
Zpět na přehled
  • Lenka Špinarová

    Včera jsem absolvovala hodinu JIN Jógy a Mirka byla úžasná. Dokázala jsem se soustředit jen na své Já a to jsem spíše jangový typ. Užila jsem si dvě hodiny jen pro sebe.Už se těším na další styly jógy, které s Mirkou absolvuji. Díky

    Hodnocení:
  • Vladimír Růžička

    Úžasné hodiny Jógy. Mirka mně provází a ukazuje cestu životem. Cítím se lépe fyzicky, cítím svoje tělo. Jsem více v přítomném okamžiku, souladu těla mysli a duše.

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám