Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Melounová Martina

Jsem lektorkou jogy a gravidjogy. Kromě jógy jsem absolvovala několikaletý terapeutický výcvik u Prasadama (přímý žák Osha) a Martiny Janků. Seznámila jsem se s dynamickými meditacemi, terapií vnitřního dítěte, systemickými konstelacemi, enneagramem (typologie osobnosti), prací s traumatem. Na mé cestě mě inspirovala lunární jóga, tantra jóga pro ženy i práce s přírodními esencemi a vůněmi. V letech 2012-2017 jsem se účastnila mezinárodního cyklu seminářů Womb/Hara Awakening – Probuzení lůna/hara u Dr. Azry a Seren Bertrandových (USA), účastnila se retreatu pro učitele ve Francii. Absolovovala jsem Fertility Massage Therapy Training u Clare Spink v Anglii, což mi umožňuje šířit tuto úžasnou techniku i v naší zemi (viz www.masazplodnosti.cz).

V současnosti působím jako lektorka jógy a seminářů, zaměřených na ženské zdraví a plodnost a jako překladatelka odborných knih s danou tématikou. Se svým mužem provozuji bylinkovou farmu Meloun.

Naše lůno (u mužů prostor hara) je magickým místem, ze kterého můžeme vědomě tvořit svůj život. Z lůna se nerodí jen děti, lůno má moc zrodit nás samotné, dát život našim pracovním či duchovním “dětem”. Pokud jsme spojeni s tímto prostorem, začneme jakoby zázrakem přitahovat do svého života “ty správné” věci, lidi, hojnost a vše, co si přejeme.

home_creation_mama

Styly jógy:Gravidjóga, Hatha jóga
Kvalifikace:Lektorka jógy II.stupně, gravidjóga
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám