Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Luhanová Hana

S jógou jsem se poprvé seznámila během studií na vysoké škole. Záhy jsem zjistila, že toto cvičení i životní styl jsou mi velmi blízké. Během mého několikaletém pobytu v USA, Kalifornii jsem zjistila, že cvičit jógu mohou i děti. Nadchlo mě nejen poznání, jak zábavně a kreativně se může jóga dětem představit, ale i výsledky, jež pravidelné cvičení jógy dětem přináší.

Několik let jsem jen snila o tom, že bych jógu s dětmi cvičila i v Čechách. Svůj sen jsem se odvážila splnit minulý rok, odešla z práce ve velké nadnárodní společnosti a v současné době se věnuji cvičení dětské jógy, její osvětě a propagaci, psaním článků o dětské józe a přípravě knihy pro děti.

Lekce jógy se vždy snažím dělat nápadité a veselé. Vlastně jde spíše o cvičení a hraní s prvky jógy. Cvičení je především dynamické, motivované říkankami, písničkami, pohádkami a hrami. Důležitou částí hodiny je relaxace, při které se děti učí odpočívat. Během lekce se rozhodně nikdo nenudí! Děti se při hře učí poznávat a vnímat své tělo a samy sebe, rozvíjí svoji fantazii, sociální dovednosti a v neposlední řadě i slovní zásobu.

Hodiny jógy vedu v češtině a/nebo angličtině.

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám