Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lenka Robinson

s jógou jsme si padly do oka hned. její aspekt rozvíření, rozbourání a přenastavení s postupným a bezpečným ustálením, zcentrováním a uvedením do ticha mě velmi oslovuje.

první pohledy byly směrem k meditačním praktikám, ke střípkům jógové filosofie, její sestře ajurvédě. až postupně při pobytu v usa, kde jsem měla k dispozici mnoho knih, dvd, lekcí, kurzů, seminářů, studií, moudrosti a laskavosti učitelů, se naše láska prohlubovala a nacházela pravidelnost, kterou potřebuje k určitému vývoji, košatosti, plnosti. to už se k nám přidaly zamilováníhodné jógové pozice a jejich plynutí.

v usa, indii a evropě jsem absolvovala učitelské kurzy v rámci šivananda jóga tradice a metody dynamické jógy dle godfrey deveroux. intenzivní kurzy v ašrámech šivananda jógy ve mně vybudovaly pevně základy, na kterých se dobře stojí a ještě lépe staví. probudily ve mně vášeň a chuť ponořit se do větších hloubek jógy.  a za to jsem moc vděčná.

mé díky patří tolika báječným učitelům, kteří mě doprovází a podporují. vděčná jsem hlavně jasnosti a čistotě donny farhi, zenové moudrosti a hloubce, geniálnímu vyjadřování a osvícené obyčejnosti godfrey deveroux,  moudré, zdánlivé prostotě a srdečnosti vietnamského zenového mnicha thich nhat hanh a budhistické mnišce pema chodron. a samozřejmě vám všem, kterým děkuju za podporu, ochotu naslouchat, praktikovat a kuráž  být v józe, dharmě v našich běžných každodenních zázracích, hlavně mimo podložku.

yogame.cz                 úterý          10 – 11,30   a   19 -20,30

karmayoga.cz         čtvrtky       10 – 11,30

kontaktujte mě v případě zájmu o privátní a  firemní lekce, semináře.

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám