Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Köhler Katrin

Katrin Köhler vyučuje hatha jógu, jógu pro těhotné a jógu pro matky po porodu. Nabízí kurzy jógy s hlídáním dětí, celodenní workshopy, individuální hodiny a dornovu terapii. Výuka probíhá v češtině a v angličtině, občas i v němčině. Jóga je pro ní příležitostí, naslouchat sobě, být v kontaktu sama se sebou a rozumět lépe tělu, dechu a mysli.

V jejích kurzech se naučíte dělat asany (polohy v józe) opatrně a harmonicky. Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti, každý může začít nezávisle na věku, zdravotním stavu nebo pohyblivosti. Pozitivní zkušenosti, které získáte při cvičení se projeví také v běžném životě. Malou část hodin věnuje také meditacím. Ty pomohou najít klidnou mysl a vidět sebe sama a ostatní životní okolnosti v jiném světle.

Katrin se narodila v severním Německu blízko Hamburku. V roce 1982 začala po těžké autonehodě cvičit jógu. Hatha jóga ní pomohla jít dál životem bez bolesti a omezení. V roce 1990 začala původně sociální pracovnice studovat na učitelku jógy ve Freiburgu v Německu u Hans-Harald Niemeyer. Studium trvalo 4 roky. Poté založila spolu se svými přáteli a bývalým učitelem školu jógy, dechů a meditací ve Freiburgu. Tam pracovala až do roku 1997 a poté se odstěhovala do Prahy, kde žije se svojí rodinou. Má dvě dcery, které se narodily v roce 1999 a 2001. Od roku 2007 se v Německo zůčastňuje tříletého dalšího vzdělávání “Pranayama a meditace” s Dr.Shrikrishnou z Kaivalyadhama Institut v Lonavly(Indie).

Více o gravidjóze čtěte v článku (pdf níže) Jak na jógu v těhotenství, který pro vás připravila Katrin Köhlerová ve spolupráci s Pavlem Hubem .

Aktuální rozvrh:www.jogakatrinkohler.cz/novy/cz/hatha-joga/
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám