Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kleopetra

Kurz instruktorky power jógy jsem si udělala již během studia psychologie na vysoké škole v roce 2008. Jenže při pozdějším nástupu do ozbrojených složek byl mezi vojáky zájem o jógu jen tehdy, když si při ní dali „pořádně do těla“. To formovalo i mou první představu o cvičení a józe, která měla být velmi náročná, aby na ni lidé vůbec přišli.
Následně se mi ale v osobním životě stalo několik úrazů, což mě nasměrovalo klidnějším směrem. Hlouběji jsem se ponořila do historie jógy, její filozofie a začala se vzdělávat ve stylech jako jóga pro zdravá záda, hatha jóga a jóga ve vzduchu.
Během stavu nouze jsem měla čas plně prozkoumat jógu v její komplexnosti, věnovat se natáčení lektorských videí a zlepšovat dále své schopnosti. To vše bych vám nově chtěla předat i živě.
To vše bych vám chtěla předat na lekcích jin-jang jógy, kde se snažíme rozvinout sílu a ohebnost a yogy trapeze (podobné jako jóga ve vzduchu, fly jóga, aerial jóga a další druhy jógy, které se cvičí v zavěšených sítích).

Styly jógy:Gravity Yoga, jóga pro zdravá záda, Power jóga, Vinyasa Flow jóga, yoga trapeze
Kvalifikace:2008 Instruktorka aerobiku a fitnes se zaměřením na power jógu (celkem 150 hodin), 2020 Instruktorka power jógy a hatha jógy (150 hodin), 2021 Jóga pro zdravá záda (50 hodin), Gravity Yoga (30 hodin), Yoga Trapeze (30 hodin), Vinyasa Flow Yoga (200 hour)
Aktuální rozvrh:https://letstudio.isportsystem.cz/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám