Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kateřina Mrugalová

Cesta k józe pro mne byla cestou sebeobjevování.

K józe mě přivedlo nejprve mé profesionální taneční angažmá. Tanec, stejně jako intenzivní trénink, si vyžádaly hlubokou fyzickou kompenzaci, kterou mi jóga nabídla. S postupným objevováním jednotlivých ásan (pozic) jsem si uvědomila, že mě její pravidelné praktikování neuvěřitelně uklidňuje a dobíjí. Na rozdíl od výkonnostních sportů začalo platit: čím více dávám tréninku jógy, tím více energie si po cvičení odnáším.

Začala jsem si všímat, že správné provádění ásan v přirozeném rytmu dechu vede k rychlé fyzické regeneraci. Díky józe jsem pochopila, jak moc důležité je poslouchat vlastní tělo a okamžité rozpoložení mysli. Vedle práce s tělem mi jóga časem nabídla i intenzivní trénink kontroly vlastních myšlenek. A právě spojení tělesného a duševního rozvoje mě zavedlo k mé současné cestě, k Vinyasa Flow józe.

Mým cílem je předat vám své zkušenosti a znalosti z oblasti jógy, správného dýchání, vyváženého tréninku a rozumné stravy tak, abyste ještě lépe ovládali své tělo, zvýšili výkonnost a neubližovali si při moderních sportech (jako je golf, squash, stejně jako fotbálek) které vyžadují značnou míru kompenzace.

Ráda bych vás inspirovala ke krátkému zastavení v našem neustálém pohybu, abyste pak sami rychleji dosahovali svých osobních cílů a sport se pro vás stal čistou radostí.

 

Styly jógy:Hatha jóga


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám