Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kat Dymakova

Vyučuji vinyása, hatha a yin jógu. Nabízím soukromé i studiové lekce.

Popis lekcí

Mé hodiny vinyásy jsou dynamické a tématicky zaměřené, lekce hatha jógy jemnější s větším prostorem pro hlubší protažení, pranajámu a meditaci. Yin jóga má velmi klidný charakter,pozice jsou drženy po několik minut. Yin jóga pomáhá prohlubovat hybnost kloubů a uvolnit pojivové tkáně, na emocionální úrovni pak ztišit naší mysl a odbourat stres.

Moje filosofie

Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých studentů, zaměřuji se na správné provedení jednotlivých ásan a propojení dechu, mysli a pohybu.

Bio

Jógu jsem si zamilovala ve svých 18 letech v Londýně, kde jsem několik let žila. Od začátku jógu vnímám nejen jako pouhé cvičení těla, ale jako nástroj jak zklidnit mysl, vrátit se sama k sobě, jako cestu k vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti. Prastará filosofie jógy je dodnes platná a využitelná ve všech situacích každodenního života. Ctím její hodnoty a řídím se jejími zásadami ve vztahu k sobě i k okolí.
Studovala jsem na Fakultě humanitních studií UK, kde jsem se zaměřovala zejména na psychologii. Své vzdělání „o člověku“ jsem doplnila o východní učení. Splnila jsem si dávný sen a odcestovala do Rishikeshe – posvátného města na úpatí Himalájí, kde jsem absolvovala Yoga Teacher Training RYT 200. V Indii jsem také absolvovala kurz ajurvédské marma masáže.

Styly jógy:Hatha jóga, Hatha Yoga, jóga po porodu, Vinyasa Flow, Vinyasa jóga, Vinyasa yoga, Yin jóga, yin yoga
Kvalifikace:RYT 200 Haha and Vinyasa Yoga, Marma Massage Therapist
Aktuální rozvrh:https://app.reservio.com/#/calendar/agendaWeek/1539554400000/14/0/0/0
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám