Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jelínková Hana

Pohyb je změna a změna je život :). Zabývám se pomalými styly cvičení jako je power jóga, slow toning, zdravá záda, tai chi, qigong, tai chi jóga a jógalates.

Cvičení jógy mě oslovilo v době dospívání a neopustilo dodnes. Jógu považuji za lepší než ranní šálek té nejchutnější a nejvoňavější kávy :). První seznámení s klasickou Hatha jógou bylo díky mé mamince, která mě brala na lekce jógy pana Míly Matouška z Brna, tehdy vyučované na lékařské fakultě MU. Za dob studií na Masarykově Univerzitě jsem navštěvovala hodiny jógy Mgr. Kláry Buzkové. V roce 2000 jsem se vydala prohlubovat své znalosti psychologie do zahraničí, kde jsem se pak při svém dlouholetém pobytu v USA blíže seznamovala s různými styly jógy, získala svůj první Yoga Teacher Certificate,  později si oblíbila Tai Chi a Qigong a získala i Tai Chi Training Certification a v neposlední řadě mě oslovila i Tai Chi jóga, unikátní spojení prvků tai chi a jógy.

Významných lektorů jsem potkala mnoho, dokonce i těch, kteří trénovali filmové hvězdy a podle mě byli významní a výborní úplně všichni. Každý měl svůj osobitý styl a byl něčím výjimečný.
Ve svých lekcích vycházím z Hatha, Vinyasa Flow, Restorative a Power jógy a snažím se v nich o rozvoj duše a těla, ruku v ruce s myšlením a myšlenkami, dechem a harmonickém napojení na vesmírnou energii. Vzhledem k tomu, že „nejen jógou živ je člověk“, díky instruktorské licenci pro pomalé formy cvičení se věnuji i cvičení pro zdravá záda, slow toningu, tai chi a jogalates.

 

  • Renata Šťastná

    Příjemná, sympatická lektorka jógy a taiči s celostním přístupem, která Vás nadchne svojí pozitivní energií, úsměvem a výborně vedenou lekcí. Její lekce zvládnou i začátečníci (zatím nám v každé hodině někdo přibývá) a zvládáme to všichni. Po 3 měsících na jejích hodinách mám hodně zpevněné tělo a hlavně neskutečně pozitivní mysl a na cvičení s Hankou se vždy moc těším :)

    Hodnocení:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám