Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iva Petráňová

Jsem lektorka jógy, angličtiny a street dance.

Kromě toho ovšem ještě sem tam hraju na kytaru, zpívám, skládám písničky, kreslím, maluju, dělám grafiku a vůbec cokoliv kreativního. Taky hodně cestuju, hlavně kvůli józe a tanci. Snažím se zkrátka žít naplno a dělat všechno to, co mě baví (a že toho není málo 🙂 )

  • MOJE CESTA K JÓZE

K józe jsem se dostala skrz tanec, když jsem před lety trénovala v Los Angeles. Měla jsem tu čest studovat tam jógu pod vedením úžasné Marji Lankinen, zakladatelky Yoga for Dancers. Od té doby se jóga stala součástí mého každodenního života a vyloženě ho obrátila úplně naruby, a to tím správným způsobem. Do Los Angeles jsem se nedávno znovu vrátila, abych tam absolvovala 3měsíční lektorský kurz jógy, plný historie, filosofie a samozřejmě asán, a splnila si tak sen předávat tohle fascinující učení dál. Hned po návratu jsem začala vést vlastní lekce jógy a každý den mě utvrzuje v tom, že na tuhle cestu skutečně patřím.

  • CO UČÍM

Moje lekce vychází z klasické Hatha jógy. Občas učím Hatha flow nebo Vinyasu, ale hodně jsem se našla v klidnější, meditativnější józe. Nabízím i speciální terapeutické lekce s masážními míčky, které pomáhají uvolnit stres a svalové napětí. Umožní to lépe pracovat s problematickými partiemi, jako jsou např. trapézy, zatuhlý krk, kyčle, ramena, bolavá záda, bedra apod.

  • JAK UČÍM

Každá lekce pro mě znamená něco víc než jen fyzické cvičení. Některé lekce jsou upocené, jiné úplně klidné, ale vždy mají společné to, že se člověk vrací zpátky sám k sobě, učí se, jak poslouchat své tělo a jak vnímat, co se děje zrovna teď, a pokaždé je možné si z lekce něco odnést s sebou do běžného života. Dávám dostatek prostoru každému, aby našel to, pro co si na tu danou lekci přišel. Je to víc flexibility nebo síly? Tělesné nebo duševní? Je to klidnější dech? Mysl? Je to ztracená motivace nebo disciplína? Všechno se dá najít, na všem se dá pracovat. A já jako lektor přitom sloužím jenom jako skromný rádce na vaší vlastní cestě.

  • KONTAKT

Veškeré důležité informace, chystané lekce a workshopy najdete na mé fb stránce https://www.facebook.com/yogawithivous/

 

 

Styly jógy:Hatha flow, Hatha jóga, Terapeutická jóga, Vinyasa jóga
Kvalifikace:200-hour yoga teacher training (studio Yoga NoHo, Los Angeles)
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám