Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Iva Ceradská

Moje jógová cesta začala roku 2002 prvním setkáním s poweryogou , a jak již to často v našich podmínkách bývá, předcházelo jí dlouhé období rozličných pohybových aktivit. Od svých pěti let jsem se věnovala závodně sportovní gymnastice, kde pravidelnost, vůle a odhodlání byly na prvním místě a současně jsem hodně času trávila v přírodě. Jakýkoliv pohyb, slunce, voda, příroda a soužití s ní mě provází od malička. Není tedy divu, že mé studijní kroky směřovaly k učitelské aprobaci tělesná výchova a biologie.

V roce 2004 jsem se stala lektorkou jógy pro dospělé a jak šel čas i lektorkou pro děti a teenagery. Lekce aerobiku, zumby a fitness šly pomalu stranou a moje jógová praxe nabírala čím dál hlubších souvislostí. Díky józe vnímám náš hektický svět jinak. Životem procházím s lehkostí a častým úsměvem. Inspirací jsou mi všichni moji jógující, rodina, přátelé, svět kolem nás, život v přítomném okamžiku a sdílená radost. Díky józe i občasné chvíle smutku získávají jiný rozměr.

Jóga se stala každodenní a smysluplnou součástí mého života (nejen na podložce ). Je pro mě cestou poznání, přijetí a pochopení sebe sama i ostatních. Cestou, která má směr a otevírá další možnosti.

Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám