Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Černotová Jana

Józe se věnuji téměř odjakživa. Uchvátila mne v období dospívání cestou, kterou nabízí každému, kdo vykročí a vytrvá. Cestou, na které je stále co objevovat, a to mne fascinuje.

Dlouhodobá jógová práce se ženami různého věku mne přivedla ke studiu hormonální jógové terapie pro období menopauzy a pro diabetes u Dinah Rodriguez. Jsem certifikovanou lektorkou, pomáhám ženám s hormonální nerovnováhou a jejími nepříznivými důsledky, ženám, které se dlouhodobě snaží otěhotnět, ale i těm, které prochází obdobím menopauzy s jejími symptomy; diabetikům, kteří jógou chtějí zlepšit svůj stav.

Účinnost HJT mám ověřenu na sobě. Motivací jsou pro mne příznivé ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila. Povzbuzením jsou pozitivní reference diabetiků, kterým se daří držet svůj cukr na uzdě.

Během víkendového semináře se se mnou naučíte sestavu HJT pro domácí praxi, která vám zabere 30 min 3 krát týdně. HJT je vhodná v případě nepravidelného cyklu, PMS, při neplodnosti, cystách a polycystických vaječnících, předčasné přechodu čběhem přechodu, máte-li sníženou funkci štítné žlázy nebo diabetes. Ráda vám budu průvodcem na vaší cestě:-)

Zpět na přehled
Načíst další


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám