Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Aja Horáčková

*lektorka jógy v Praze 😊*

• přes 500 spokojených jogínů a jogínek
• mezinárodní lektorská činnost (AJ, NJ, ČJ)
• všechny sociální skupiny od bankéřů po uprchlické ženy
• skupinové i individuální lekce jógy v Praze
• jógová praxe několikrát týdně – více na IG: aja.tales

Jógu jsem objevila vlastně náhodou. Naše malé městečko nabízelo jen málo večerních aktivit, ale jedna paní tu každé pondělí učila jógu. Byla odhodlaná, přímá a měla jiskru v očích. Její sebevědomý klid mě fascinoval. V té době jsem ještě chodila na střední školu a měla jsem pocit, že i když se učím, nikam se neposouvám. Byl to zvláštní pocit stagnace, setrvávání na jednom místě, jako kdybych pádlovala, ale nikam neplula. Jóga mě hned na poprvé neučarovala, co mě ale naprosto okouzlilo byl pocit, který jsem začala vnímat už po pár lekcích. Pocit, že jsem rozhýbala dosavadní stagnaci, rozproudila spící sílu a mohla vyplout na nádhernou cestu sebepoznávání.

Hned první volné prázdniny jsem chtěla věnovat studiu jógy a její filozofie, a tak jsem v roce 2017 odjela na pár měsíců do Indie. Jógovou praxí mě na severu Indie doprovázel Yogi Sanjeev Semwal. Země kontrastů mě inspirovala a utvrdila v tom, že životem pluju správným směrem. Po návratu zpátky do Německa, kde jsem tehdy studovala na univerzitě mediální komunikaci, jsem začala praktikovat více. K józe se přidala akrojóga a tanec. Nikdy jsem neměla gymnastickou průpravu, a tak jsem si vším musela projít pěkně pomalu a od začátku.

Pořád se učím, a chtěla bych se i nadále učit, jak od svých učitelů, tak od svých studentů. Na začátku roku 2022 jsem proto odjela do Nepálu, kde jsem se více ponořila do své praxe a zapustila kotvu hlouběji do svého vnitřního štěstí 🙏

Studenty doprovázím anglicky, německy nebo česky, ve skupině, individuálně, online a ze všeho nejraději offline 🙂

Jsem velmi vděčná, že vás teď chvíli mohu doprovázet na té vaší

S láskou,

Aja 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

Styly jógy:Acrojóga, Ashtanga Vinyasa Yoga, Hatha jóga, Power vinyasa jóga
Kvalifikace:RYS 500 Certification
Zpět na přehled


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám