Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zvukové soustředění s tibetskými mísami

08.04.2017So 10:00 - 19:00

6,5 hodin intenzivní práce s tibetskými mísami v jednom dni!

Tato ucelená série 3 seminářů vám poskytne hlubší pohled na tibetské zpívající mísy, jak po stránce teoretické a praktické, tak i zážitkové.

 

Další informace

Poznámka k akci:Co s sebou: Opravdu pohodlné oblečení. Pro každého účastníka bude k dispozici jedna podložka a deka. Pokud chcete větší pohodlí, přineste si ještě vlastní deku či podložku. Tibetské mísy budou k dispozici na zapůjčení, pokud máte vlastní, můžete si ji přinést.

Program:

10.00 – 12.00 Seznámení s tibetskými mísami (použití, složení, rozeznění)
12.00 – 13.30 Přestávka na oběd
13.30 – 16.30 Dílna na téma masáž zvukem tibetské mísy
16.30 – 17.30 Přestávka, možnost zakoupení tibetských mís
17.30 – 19.00 Meditační koncert a závěr

1.část – Seznámení s tibetskými zpívajícími mísami

Tibetské mísy jsou používány k podpoře hojení, detoxikaci, uvolňování mentálních bloků, navození hluboké relaxace nebo jako meditační pomůcka. Během této části se dozvíte o původu, složení a různých metodách použití zvuku tibetských mís, naučíte se tibetskou mísu rozeznívat.

2.část – Masáž zvukem tibetských mís

Masáž zvukem tibetské mísy slouží k detoxikaci tělesných orgánů, podpoře hojení a volného proudění lymfy. Tato celostní technika má v dlouhodobějším působení pozitivní vliv i na celkové rozpoložení člověka, jeho náladu, intuici nebo inspiraci. Během této dílny si vyzkoušíte, jaké to je takovou masáž zvukem dostat i dávat.

3.část – Meditační koncert tibetských mís

Koncert nám umožní vychutnat si zvuk těchto prastarých nástrojů do hloubky. Tóny zpívajících mís dokážou naší přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, uvolnit, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Na začátku koncertu se uvolníme vedenou relaxací, tzv. Nada joga („jóga zvuku“), relaxací nejhlubšího kalibru.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám