Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zvukomalebná jóga a zpěv manter

11.06.2016So 17:00 - 20:30

Zvukomalebný seminář – prodloužneá lekce jemné jógy s energií čaker v propojení s použitím hlasu a hudby. Po hatha józe navážeme bhakti jógou – zpěvem manter, tzv. bhajants.

 Zvuk je vibrace, která se nese naším tělem. Různé zvuky rozvibrovávají různá centra v našem těle. Tak jako když posloucháme hudbu, ovlivňuje to naši mysl, emoce i naše tělo, vibrace zvuku, které vycházejí zevnitř, z nás, mají léčivý potenciál. Během jógové praxe se zaměříme na hláskovou pranajámu a její efekt na naše energetická centra – čakry. Po ní si společně ještě užijeme tradiční formu bhakti jógy – zpěv kirtanů (manter), tzv. bhajants.

 V pohybově-meditační části workshopu se můžete těšit na báječnou jemnou tantrickou jógu, při které se budeme věnovat našem tělu, hlasu a naslouchání svému vlastnímu vnitřnímu prostoru. Praxi jógových pozic se budeme věnovat z pohledu tantrické jógy.

 Během prodloužené lekce v pomalejším tempu si vysvětlíme jejich funkci nejen pro naše fyzické tělo, ale i pro proudění energie v něm a naše čakry, energetické orgány, a také vliv na naše emoce a mysl. Závěrem úžasně zrelaxujeme všechna naše těla během dlouhé vedené relaxace jóga nidra, která pomáhá rozpouštět tenze a osvobozuje naši mysl.

 17:00-19:00 Tantrická zvukomalebná hatha jóga

19:15-20:30 Bhajants – zpěv kirtanů

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám