Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Život a smrt – celostní pohled

28.10. - 29.10.2015

Umírání a smrti nemůžeme zabránit, ale můžeme se naučit přistupovat k této „poslední krizi“ s menší dávkou strachu. Pro jogíny je smrt přechodem z jedné dimenze do jiné. Je to stejný stav, který se dostaví v hluboké meditaci, ve spánku, při zrození. Proto se můžeme na smrt připravovat a učit se nakládat se strachem z konce, s bolestí, se zkušeností ztráty.

Můžeme také pomoci ostatním a provázet je těmito fázemi pomocí celostního a empatického přístupu. Předpokladem ale je, že se nejprve vypořádáme s našimi vlastními strachy. Teprve tehdy můžeme také vést naplněný život.

Na tomto víkendu budeme hledat mimo jiné prožitek jednoty se smrtí, učiníme smrt naším učitelem a přítelem. Speciální meditace a sestavy vycházející především z kundaliní jógy nám přiblíží toto zajímavé téma.

Dharma Singh (Arne Raap-Mehl) působí jako učitel jógy a hlavní trenér výcviků pro učitele kundaliní jógy I.a II. již 31 let. Učí po celém světě témata smrti a umírání. Již patnáct let vede spirituální pohřební ústav ve Freiburgu (Německo). Je také lektorem seminářů pro lékaře a zdravotní sestry paliativní péče. Díky své hudbě a smyslu pro humor dokáže zpřístupnit toto závažná témata v plné hloubce, ale přesto s velkou dávkou lehkosti.

Ve studiu lze přenocovat za poplatek 100 Kč. Podložky k dispozici. Seminář tlumočen do češtiny.

Cena za oba dny při včasné registraci do 1.11.: 2 700,- Kč (později 3 000,-Kč)

Cena za jeden den při včasné registraci do 1.11.: 1 700,- Kč (později 1 850,- Kč)

 

Další informace

Studio:Dům jógy Vinohrady (9)
Instruktoři:
  • Dharma Singh
3 000 
Zpět na vyhledávání

Sobota 28.11. 9:00-17:00: Krize v našem životě
Neděle 29.11. 9:00-16:00: Finální krize – umírání a smrtPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám