Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zimní wellness program na statku Samsara

02.12. - 04.12.2016Pá 17:00 - Ne 12:00

    INTENZÍVNÍ CVIČEBNĚ – RELAXAČNÍ  PROGRAM  ZAHRNUJÍCÍ  13  LEKCÍ / VÍKEND 

!  POJĎTE POSÍLIT HARMONII SVÉHO TĚLA A MYSLI , PODLEHNĚTE KOUZLU STYLU , ATMOSFÉRY A ENERGIE STATKU SAMSARA A SOUČASNĚ  SE NECHEJTE HÝČKAT  KULINÁŘSKÝMI SPECIALITAMI A VYSOKOU ÚROVNÍ SLUŽEB  !

Bohatý a pestrý program pod vedením 3 – 4 lektorů probíhající ve stylovém cvičebním sále zahrnující celkem 13 cvičebních lekcí za víkend  nabízí širokou škálu lekcí od různých forem jógy , tance , intenzívní posilovací formy , přes protahovací  formy body and mind až po klidné relaxační a meditační lekce : power yoga , ashtanga vinyasa basic , jin yoga , hathajoga , relaxační  a meditační techniky , pilates + zdravá záda , chi – toning,  latino dance , zumba , dance toning, body fit , aquarobic, aquazumba ….. Na závěr sportovního programu proběhne slosování o zajímavé ceny.

Statek SAMSARA, to je stylové prostředí s velmi originální a kouzelnou atmosférou umožňující vyladit naši tělesnou kondici i duševní harmonii . Nabízí možnost ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením. Cena ubytování se snídaní  1.400 Kč/ víkendový pobyt.  V nabídce nepřehlédněte možnost využít unikátního WELLNESS centra , které zahrnuje finskou a parní saunu, vířivku a stylovou relaxační zónu i s venkovní terasou .

Info o ubytování, stravování a dalších službách naleznete na : http://www.penzion-samsara.cz/ .

!!! Program v resortu SAMSARA je novinkou v naší nabídce, ale okouzlí nás stylem, atmosférou, energií a vysokým standardem služeb !!!  Samsára – v sanskrtu znamená  „neustálé putování“ či „ kruh života”  je označením pro koncept znovuzrozování známý v hinduismu  a budhismu . Koloběh stále nových a nových životů je považován za strastiplný, únik z něho je možný prostřednictvím poznání pravé skutečnosti . Zkusme se společně vykročit na cestou vysvobození a věčného štěstí , který hinduisté označují jako mókša a budhisté jak nirvána .

Další informace

Studio:Statek Samsara
Podmínky rezervace:Platba za cvičební program do 30.9.2016
Poznámka k akci:Omezená kapacita - nabízíme posledních 6 míst !
Poznámka k ceně:Cena nezahrnuje ubytování .
1 390 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám