Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zimní prodloužený víkend s Lenkou & Lucií v Hlavici

17.01. - 20.01.2019Čt 17:00

Občerstvěte tělo, mysl a duši v překrásné zimní přírodě malebného Podještědí. Ponořte se hlouběji do jógové praxe a pronikněte do tajů lahodné zdravé kuchyně.

 

MÍSTO

Dům jógy v Hlavici | www.joga-hlavice.cz

 

STRAVA

Během celého pobytu si budete vychutnávat lahodnou vegetariánskou stravu.

S SEBOU

Ručníky a jógamatku (není ale nutné, všechny jógové pomůcky jsou v Hlavici k dispozici).

 

 

Další informace

Studio:Yoga with Lenka & Lucie (42)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervaci je potřeba závazně potvrdit nevratnou zálohou. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 10% celkové ceny (hradí související administrativní náklady). Storno pobytu 29 - 0 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny. Výměna osob je možná kdykoli. 
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje 3 noci ubytování ve vícelůžkových pokojích, vegetariánskou stravu, dvě dvouhodinové lekce jógy denně se 2 lektory, organizaci a pojištění CK. Jógové lekce budou vedeny v českém jazyce. Cena za doprovodnou osobu bez jógy je 4700 Kč. DBL/SGL pokoj je možný na vyžádání. 

Pobyt začíná ve čtvrtek v 17 h a končí v neděli brunchem kolem poledne po poslední ranní jógové lekci. Těšit se můžete na ranní a večerní dvouhodinové lekce jógy, společné satsangy a povídání o józe, meditace a mnohé další. Veškeré lekce budou vedeny v českém jazyce.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám