Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ženské pánevní dno a bylinky

21.03.2015So 10:00 - 18:00

Jak zpevnit pánevní dno ? Uvolnit napětí? Předejít inkontinenci a gynekologickým obtížím? Vyčistit organismus po užívání hormonální antikoncepce? Jak žít v souladu s rytmem svého těla a s ženskou podstatou? Jak získat víc životní energie? Připravit se na početí miminka? V rámci celodeního prožitkového kurzu vás seznámíme s celostní metodou 3×3 ze Školy pánevního dna a s bylinkami nápomocnými na cestě k ozdravění pánevního dna.

Živé pánevní dno

Esenciální kurz pro ženu každého věku

s Mgr. Ivetou Kučerovou, akreditovanou lektorkou Školy pánevního dna, ve spolupráci

s Magdalénou Dobromilou Staňkovou, autorkou knihy Bylinky pro děti a  maminky a matkou tří dětí

Co na kurzu získáte ?

Díky semináři jsem poprvé objevila své lůno. Odcházím mnohem celistvější a spokojenější. Monika, matka čtyř dětí * Štavnaté a výživné, úžasné prostory a hlavně skvělé vedení, díky! Eva Fonferová, fyzioterapeutka Centra komplexní péče Roseta * V ordinaci jsem dospěla ke stejnému názorupánevní dno není třeba posilovat, ale naopak uvolňovat. MUDr. Helena Máslová, psychogynekoložka a patronka projektu Živá radost

Praktické tipy a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci ženských orgánů * Úvod do unikátní metody 3×3 ze Školy pánevního dna * Seznámíte se a navážete kontakt se svým pánevním dnem, dozvíte se řadu zajímavostí z pohledu fyzioterapie, bioenergetiky a psychosomatiky * Získáte upozornění na zdraví škodlivé mýty a omyly v posilování pánevního dna * Tipy jak účinně relaxovat * Doporučení pro všední dny a stresové situace * Sdílení a vzájemnou podporu v ženském kruhu* Inspiraci k tomu, jak přistupovat k sobě a k svému lůnu s respektem, sebe vědomím a úctou * Kurz je důležitý pro ženy každého věku, také jako prevence gynekologických problémů, speciálně pak pro budoucí maminky a ženy po porodu * V případě nedávné gynekologické operace, těhotenství nebo účasti v procesu IVF je nutná individuální konzultace. 

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení pro cvičení, tanec, sezení na zemi  a relaxaci, šátek na oči a šál přes sebe pro relaxaci, dobroty pro mlsání během kurzu. V poledne bude přestávka na oběd, doporučíme  vám místo.

Další informace

Studio:Studio Osm
Instruktoři:
  • Mgr. Iveta Kučerová
Podmínky rezervace:Místo v ženském kruhu je nutné si předem rezervovat – prostor je komorní a počet míst je pro vaší pohodu limitován – uhrazením částky 1350 Kč na účet: Bankovní účet pro platbu kurzů: 670100-2208766709/6210 Do zprávy příjemci prosím uveďte své jméno, místo a datum kurzu a poté napište krátkou zprávu na zenske@centrum.cz o zaslání platby.
Poznámka k ceně:V ceně jsou nápoje a drobné občerstvení.
1 350 
Zpět na vyhledávání

Praktické tipy a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci ženských orgánů * Úvod do unikátní metody 3×3 ze Školy pánevního dna * Seznámíte se a navážete kontakt se svým pánevním dnem, dozvíte se řadu zajímavostí z pohledu fyzioterapie, bioenergetiky a psychosomatiky * Získáte upozornění na zdraví škodlivé mýty a omyly v posilování pánevního dna * Tipy jak účinně relaxovat * Doporučení pro všední dny a stresové situace * Sdílení a vzájemnou podporu v ženském kruhu* Inspiraci k tomu, jak přistupovat k sobě a k svému lůnu s respektem, sebe vědomím a úctou.

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení pro cvičení, tanec, sezení na zemi  a relaxaci, šátek na oči a šál přes sebe pro relaxaci, dobroty pro mlsání během kurzu. V poledne bude přestávka na oběd, doporučíme  vám místo.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám