Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ženská síla a Pánevní dno

06.03.2021So 10:00 - 13:00

Málo se o něm mluví a ještě méně se o něm ví. Řeč bude o oblasti ženského pánevního dna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O tom, že síla jenž je ukrytá v této oblasti, vám přinese hlubší propojení s vaší vnitřní ženou, ale také o tom, jak tato část působí na naši plodnost, menstruaci nebo inkontinenci.

🌺 Pojďte s námi prohloubit svoji ženskost, jemnost i citlivost. 🌺

Workshop je vždy veden v malé skupince žen.

Tento podpůrný workshop je určen pro všechny ženy, které by chtěly porozumět a rády by se propojily se svým pánevním dnem, a to jak anatomicky, tak také energeticky.

Řeč bude o 3 hlavních rovinách pánevního dna:

  • Rovině fyzické
  • Rovině emoční
  • Rovině energické

Naše pánevní dno je často ignorováno kvůli dysfunkci, traumatu nebo prostému nedostatku znalostí. Fyzicky pánevní dno hraje hlavní roli v síle a stabilitě jádra, jakož i při naší zkušenosti s potěšením.

Energeticky drží naše spojení se smyslem pro uzemnění a kreativní vyjádření každé ženy. Tento workshop bude využívat dechovou práci, svalovou aktivaci a uvolnění. Dále pozice jógy a energickou práci, takže buďte připravené na pohyb a naladění se směrem k sobě.

Ať už chcete léčit dysfunkci nebo bolest pánevního dna. Nebo byste rády rozšířily svou kreativitu a jednoduše se propojily se silou hlubokých svalů jádra, tento workshop vám poskytne nástroje, které potřebujete k udržení zdravého pánevního dna fyzicky i energeticky.

Získáte nejen cenné praktické rady, relaxační i dechové techniky a cviky, ale také staré dobré babské rady. Celým workshopem vás provede zkušená lektorka Denisa Koubková, která se zaměřuje na zdravotní aspekty jógy. Vede lekce pro ženy, pro seniory nebo onkologické pacienty.

Workshop je vhodný pro všechny vědomé ženy, které rády pracují skrz své tělo na přiblížení se sama k sobě. Naopak není vhodný pro těhotné ženy, vč. v procesu IVF.

Motto: “Prací na svém rozvoji v sebepoznání si dáváte ten největší dárek, který můžete v životě obdržet.”

REZERVACE ZDE: https://yoga4everybody.isportsystem.cz/#course95

Další informace

Studio:Yoga4everybody (0)
Instruktoři:
690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám