Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zdravá ramena

05.08.2017So 10:00 - 13:30

Na ramenou jako bychom často nosili tíhu celého světa. Ramena by nám přitom měla umožňovat s přirozenou lehkostí pohybovat pažemi, podávat pomocnou ruku, objímat, pracovat, tančit…

Sevření, ztuhlost a slabost v ramenou se může projevit jako napětí v dalších částech těla. Cvičením ramen a jemnou prací s nimi přímo ovlivňujeme postavení a zdraví páteře a kyčlí. Stejně tak s rameny a pažemi může velmi účinně pohnout byť i jemná, zdánlivě nesouvisející práce dlaněmi a chodidly. Jógové pozice mohou ramenům a pažím nesmírně prospět, ale i uškodit. Vše záleží na tom, s jakým úmyslem a s jakou kvalitou pozornosti a vnímavosti k vlastnímu, jedinečnému tělu a individuálním dispozicím je provádíme.

Na tomto workshopu vás Lucie seznámí s tím, jak ramena fungují a jak je díky józe udržovat pohyblivá a silná zároveň.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Rezervace skrze rozvrh studia. Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet  86-6791380237/0100. Variabilní symbol: 2017009. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_RAMENA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu. STORNO PODMÍNKY  se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci včas, a nebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce.  Pokud nění uvedeno jinak, u kurzu a workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz či workshop nemůže odstavit a řádně se včas omluví, je zbytek částky z kurzu či workshopu po odečtení nevratné zálohy (50%) nahrána na kreditu klienta, který může dále libovolně čerpat na otevřené lekce studia či na jiný druh workshopu. Pokud se klinet neomluví za včas, či až po konci kurzu / workshopu, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny akce.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám