Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zážitkové odpoledne s jógou a afrodance

16.06.2019Ne 17:00 - 21:00

16. června 2019 17:00-21:15  

            17:00-18:00
Jóga za doprovodu     sundrumu

Hodinová lekce jógy nás citlivě připraví na africký temperament. Jógové cvičení zahrnuje protažení, posílení a relaxaci. Nemusí se bát ani úplný začátečník. Lekci jógy vedeKarolína Tou-Jou Chudobová a na sundrum hraje Davído Cháb.

           18:15-19:30
Africký tanec

   za doprovodu djembe

V lekci afrického tance, kterou doprovázejí bubeníci hrou na africké bubny, se naučíte orientovat v rytmu. Seznámíte se s jednoduchými pohyby a kroky západoafrického tance . Výuku pohybu povede senegalský lektor Issa Sadio Diatta, bubenický doprovod zajistí Monika Rebcová. V této lekci si tance připomenete přirozený pohyb, zlepšíte svoji pohybovou koordinaci a pocítíte radost z autentického tance a příliv energie, která pramení z živého hudebního doprovodu na africké bubny. Po lekci nebudete unaveni, ale plni energie a dobré nálady.

        20:00-21:15
Beseda:

             Život

        v Senegalu

Společně se přesuneme do prostor Zlaté dílny, K Horkám 19/21, 5 minut od SKBU , kde proběhne beseda se Sadiem :

Život v Senegalu – vyprávění Moniky a Sadio doplněné videoprojekcí Vám přiblíží život v Senegalu s návratem k přírodě, jednoduchosti a autenticitě. Africká hudba a tanec nám vnášejí do života radost, energii a krásu, kterou mnozí z nás postrádáme zahlceni nepříjemnými povinnostmi a negativními informacemi v přetechnizovaném světě.

Můžete debatovat s rodilým Senegalcem a ptát se na to, co Vás zajímá.

Další informace

Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám