Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Záříjové jógové (roz)plynutí…

08.09. - 10.09.2017Pá 18:30 - Ne 12:00

Plynout na vlně dechu, ponořeni do sebe… Zastavit se, spočinout… Vědomá jógová praxe, krásná příroda Národního parku Šumava… Navíc v komfortním ubytování čtyř-hvězdičkového Hotelu Kašperk s královskými snídaněmi a krytým bazénem. Vyživující dovolená pro tělo – mysl – duši…

Relaxační jógový víkend s oblíbenou lektorkou Barborou Pečovou (Prana flow jóga). Vnímejte, dýchejte, propojte pohyb s intuicí… Prána flow jóga je o energii, která přichází zvenčí, putuje v nás, živí, léčí a regeneruje. Vše závisí na dechu – pohyb i myšlenky. To, co nemá byt zpracované, odchází s výdechem.

O LEKTORCE – Barbora Pečová

Barbora vyučuje srdcem. Jejím cílem je předávat jógu takovým způsobem, aby přinášela především radost a uvolnění. Ve svých lekcích se zaměřuje na jemnější styly jógy, obsahující prvky tzv. Prana flow jógy (důraz na plynulost dechu a pohybu). Bára říká: “Nejsou důležité pozice, ale i to, co se odehrává mezi nimi…” Láska k józe ji zavedla až k otevření svého vlastního studia v Chrudimi.

PROGRAM
Pátek | 18:30 – 20h jóga
Sobota | 10:00 – 12:00h jóga & 18:30 – 20h jóga
Neděle | 10:00 – 12:00h jóga

Jógový víkend začíná v pátek společnou jógovou praxí od 18:30 hod. Končí v neděli dopolední lekcí jógy. Snídaně se podávají každé ráno od 8 – 10h.

MÍSTO a UBYTOVÁNÍ
Rodinný čtyř-hvězdičkový hotel Kašperk v šumavském městečku Kašperské Hory, ležícím na pomezí Národního parku Šumava (poblíž se nachází nejvýše položený hrad v ČR). Ubytování ve velmi komfortních dvoulůžkových pokojích. Součástí hotelového komplexu je wellness zóna s plaveckým bazénem, masážním salónem a venkovní odpočinkovou terasou.
www.hotelkasperk.cz

CENA
Last minute cena: 3 500Kč!!! Zahrnuje ubytování v dvoulůžkovém pokoji se snídaní, bazén a 4 dvou-hodinové skupinové lekce jógy.

PŘIHLAŠTE SE
Pro účast, prosím, vyplňte online přihlašovací formulář:
(https://goo.gl/forms/reKEcciZAHmUgzIz2)

STORNO PODMÍNKY
Rezervaci je potřeba závazně potvrdit platbou. Storno pobytu 40 a více dní před začátkem akce je ve výši 10% ceny (pokrývající související administrativní náklady). Storno pobytu měné než 40 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny. Výměna osob možná kdykoliv.

S SEBOU
Jógamatku, deku, plavky.

Těšíme se na Vás! ♥
Namasté

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Poznámka k ceně:Při včasné rezervaci a platbě do 31.7.2017: 3.990 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám