Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Inverzní pozice a záklony

08.12.2018So 14:00 - 17:30

Milí jogíni, na prosinec jsme připravili workshop pro ty, kteří se chtějí zdokonalit nebo rovnou naučit některé inverzní = HLAVOU DOLŮ pozice.

K tomu se naučíme provádět také pozice v ZÁKLONU tak, aby Vás nebolela záda a vy jste je mohli zařadit do své denní praxe.

Z inverzních pozic si vyzkoušíme stoj na rukou ADHO MUKHA VRKŠÁSÁNA, stoj na předloktích PINČA MAJURÁSÁNA  a stoj na hlavě ŠIRŠÁSÁNA

V záklonu se naučíme pozici velblouda UŠTRÁSÁNA, kolébku DANURÁSÁNA, tančícího psa KAMATKARÁSÁNA, most URDVA DANURÁSÁNA  a další.

Vysvětlíme si, jak jednotlivé pozice správně provádět, jak využít svalů trupu, integrovat ramena a lopatky, uvolnit bedra a další „fígle“.

Naučíme se provádět inverzní a záklonové pozice tak, jak je nejlepší pro naše vlastní tělo, uvolněně a bez bolestí.

A čeká na vás vánoční zakončení workshopu v podobě masala čaje, zdravých domácích veganských dortíků a příjemného popovídání si s Martinou!

O lektorovi – Martina Korálová

Jmenuji se Martina a nedávno jsem se přestěhovala do Podkrkonoší. Předtím jsem žila 18 let v Thajském Bangkoku, kde jsem se před 13 lety začala věnovat józe. Tenkrát bylo důvodem shození pár těhotenských kil. Váha šla rychle dolů, ale láska k józe mi zůstala i poté. Začala jsem studovat východní filozofie a jóga mě začala zajímat jako celek.

Jógu jsem studovala ve vyhlášeném studiu Yoga Elements s Adrianem Coxem a Shiang Ying Chan. Dalšími mými učiteli byla Cerissa Nyen a Ashtanga učitel Ken Harakuma. Nejdůležitějším učitelem a největší inspiraci mi je zakladatel Yoga Sinergy Simon Borg Olivier. S jógou jsou spojeny i masáže, v Bangkoku jsem také absolvovala kurz thajských masáží, který mi při studiu jógy hodně pomohl.

V Bangkoku jsem učila v Yoga Elements studiu, dále jsem měla hodiny pro sportovce, například studenty Muay Thai – thajskeho boxu nebo třeba fotbalisty, kterým jóga moc pomáhala a také soukromé lekce.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Martina Korálová
Podmínky rezervace:Přes webové stránky: https://yogakarlin.cz/nabidka/inverzni-pozice-a-zaklony/
Poznámka k akci:Předvánoční workshop s Martinou Korálovou


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám