Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Záklony – aneb jak se nezlomit

13.12.2015Ne 9:30 - 12:00

Záklony nejsou vždy přijímány s oblibou. Na vině bývá to, že jim není věnován dostatek času a pozornosti. Na této speciální lekci si na ně „posvítíme“, přistoupíme k nim tak, aby výsledkem nebyla bolest a rozčarování. Ukážeme si potřebné přípravné pozice a pak se zaměříme hlavně na pozice známé a často užívané – jako jsou „kobra“ nebo „most“. Při cvičení nám nepůjde o hloubku dosažených pozic, ale o to, abychom se v nich cítili dobře. Přestože záklony budou dominantní náplní lekce nezanedbáme ani ostatní směry pohybu. Předchozí zkušenost s jógovým cvičením vítána, ale zacvičí si i vnímavý začátečník.

O LEKTOROVI:

Martin W. se jógovému cvičení věnuje přibližně sedm let a jeho přístup se vyvíjel. Od aštangového dříčství, k jemnějšímu přístupu. Začala přicházet lehkost a plynulost. Jemnost a niternost začaly přemáhat tvrdost a zaťatost, stejně jako vnitřní prožitek vnější formu. Tuhle svojí zkušenost by chtěl sdílet s ostatními, a tím jim pomáhat objevit, jak věci dělat s menším úsilím (což nemusí platit nutně jen pro praxi ásan). Hlavní oblastí, které se Martin věnuje, jsou dynamické přístupy ke cvičení (aštanga vinjása a vinjása jóga) kombinované s jinými (hatha jóga a súfijská jóga).

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „zaklony_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k ceně:400,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám