Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

ZÁKLADY ASHTANGY – workshop (Liberec)

12.02.2017Ne 10:00 - 14:00

phonto-3Workshop se koná v Liberci!

Seznámení s ashtangou formou půldenního workshopu. Podrobně si vysvětlíme základní pozice První Série včetně různých modifikací pro studenty se zraněními a zdravotními komplikacemi. Probereme základy filosofie (8 větví jógy), ujjayi dýchání, drishti (místo pohledu), správné vinyasy (přechody mezi pozicemi), základy pranayami a meditace. Probereme polovinu První Série ashtangy až po pozici Navasana a závěrečné pozice (Urdhva Dhanurasana až Uthplutihi). Workshop studenty připraví pro domácí praxi, pomůže prohloubit stávající znalosti a upevnit vaší praxi pokud praktikujete s učitelem.

Workshop je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé studenty.

Uprostřed workshopu bude 20-ti minutová pauza na občerstvení.

Fyzické pozice (ásany) v ashtanze mají přesnou strukturu, navazují na sebe a jsou provázány vinyasami. Ashtanga má šest sérií, které na sebe také navazují. Každý student začíná od první série (Primary Series), které se také říká Yoga Chikitsa = jóga terapie. Většina studentů stráví celý život praxí první série, díky její fyzické obtížnosti a nárokům na flexibilitu. Avšak první série je komplexní cvičení a většina cviků v ní má léčivé benefity.

Další informace

Studio:Be Vondrsfull Fit Studio
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení zálohy 350 Kč převodem na účet číslo 319015001/5500.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám