Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Od začátku správně – workshop

20.03.2016Ne 9:00 - 12:00

Úvodem
Pokud s jógou také začínáte nebo si jen nejste jisti, které cviky a jak cvičit doma, na služební cestě nebo na dovolené, pak je tento seminář určen právě pro Vás.

Zároveň je úvodem ke kurzu Od začátku správně, abyste zjistili, co můžete v kurzu očekávat a jak již během tohoto semináře vytvořit kvalitní základy pro většinu jógových cviků, které pak v kurzu můžete dále ladit a upevňovat.

Absolvováním workshopu získáte

Větší trpělivost, soustředěnost a vyrovnanost, odeznění bolesti zad, astmatu, nervozity, snazší koordinace, více energie a síly, zpevnění a vytvarování postavy, rozproudění lymfy, detoxikace, zdravá a zářivá pleť, zbavení se stresu a trávicích potíží – to je jen několik málo účinků, které vám budou odměnou, jakmile techniky z tohoto workshopu uvedete do praxe.

Na co se můžete těšit
1. Dýchání. Správné dýchání je prvkem, na kterém celé cvičení stojí a které je často podceňované a zanedbávané. Kdo má však pod kontrolou svůj dech, má pod kontrolou svou mysl, tělo a také své emoce.

2. Naučíme se základní sérii ásan (jógových pozic), která slouží ke zklidnění mysli, zahřátí a jako výchozí bod pro všechny ostatní ásany.

3. Vysvětlíme si esenciální principy, na kterých cvičení ásan stojí a ihned je aplikujeme na základních ásanách. Každá ásana má i jednodušší varianty, takže tento workshop zvládnete, i pokud jste jógové pozice nikdy necvičili.

4. Ukážeme si jak a proč relaxovat. Jakmile  se totiž naučíte správnou jógovou relaxaci, dokážete se zbavit stresu doslova na povel. Budete umět uvolnit i sebemenší napětí a případné problémy s migrénami a nespavostí začnou postupně odeznívat.

Další informace

Studio:Studio Hvězda
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám