Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga workshop – Od začátku správně

18.05.2019So 9:00 - 12:00

Jak si i přes nedostatek času, disciplíny a ohebnosti zajistit zdravé tělo a čistou mysl

Úvodem
Pokud s jógou začínáte nebo si jen nejste jisti, které cviky a jak cvičit doma, na služební cestě nebo na dovolené, pak je tento workshop určen právě Vám.
Krok za krokem si objasníme několik základních principů, abyste věděli, jak mají jógové pozice (ásany) vypadat, jak se v nich máte cítit a jakým chybám se vyvarovat, abyste se příliš nenadřeli, ale každé své cvičení si užili.
V neposlední řadě také proto, abyste zažili právě ty účinky, pro které je jóga známá a zůstali dobře naladěni i mimo jógovou podložku.
Absolvováním workshopu získáte
Trpělivost a soustředěnost, odeznění bolestí zad, astmatu, nervozity, snazší koordinace, více energie a síly, zpevnění a vytvarování postavy, rozproudění lymfy, detoxikace, zdravá pleť, zbavení se stresu a trávicích potíží – to je jen několik málo účinků, které vám budou odměnou, jakmile techniky z tohoto workshopu uvedete do praxe.

Na co se můžete těšit

1. Dýchání. Správné dýchání je prvkem, na kterém celé cvičení stojí a které je často podceňované a zanedbávané. Kdo má však pod kontrolou svůj dech, má pod kontrolou svou mysl, tělo a také své emoce.
2. Základní ásany. Naučíme se základní sérii jógových pozic, která pomáhá zklidnit mysl, zahřát tělo a slouží jako výchozí bod pro všechny ostatní jógové pozice.
3. Principy. Vysvětlíme si esenciální principy, na kterých cvičení pozic stojí a ihned je do těch základních aplikujeme. Každá pozice má i jednodušší varianty, takže tento workshop zvládnete, i pokud jste jógu nikdy necvičili.
4. Relaxace. Ukážeme si jak a proč relaxovat. Jakmile se totiž naučíte správnou jógovou relaxaci, dokážete se zbavit stresu doslova na povel. Budete umět uvolnit i sebemenší napětí a případné problémy s migrénami a nespavostí začnou postupně odeznívat.

Další informace

Studio:Dance Perfect (0)
Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám