Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga Retreat Seychely

21.03. - 30.03.2020So 15:00 - Po 12:00

Jóga, relaxace, překrásná pláž Beau Vallon, průzračně čistá voda oceánu, klid, lahodná strava a exotický ostrov.

Můžete se těšit na ranní lekce jógy na pláži a večerní lekce jógy při západu slunce, soukromou lekci jógy na Paddleboardu, dechové techniky, relaxaci, meditaci, lahodnou stravu a povídání (nejen) o józe…

___________________________________________________
KDY: 21. 3. – 30. 3. 2020 (s možností prodloužení na 8 až 12 nocí)

Připravili jsme pro Vás dvě varianty pobytu, hotely jsou vedle sebe, proto si každý může vybrat, co je mu bližší.

1. Coral Strand****

Zrekonstruovaný, moderní a luxusní hotel s propracovaným designem a nejvyšší kvalitou služeb – to je Coral Strand Smart Choice Hotel, který klade důraz na detaily a poskytuje veškeré zázemí pro nejnáročnější cestovatele. Vydejte se na toto místo k objevení komfortních pokojů a suit, které disponují stylovým pohodlím a moderním zařízením.

Hotel disponuje výbornou polohou přímo na jedné z nejkrásnějších pláží Beau Vallon, v zátoce Beau Vallon Bay. Užijete si tu bezstarostnou dovolenou na pláži.

Čeká na Vás mimo jiné přátelské prostředí, dětský bazén, vodní sporty, fascinující výhledy na oceán a plno tropické zeleně společně s klidnou a harmonickou atmosférou.

CENA:

Early bird při platbě zálohy do 30. 11. 2019 –  28.983 Kč/osoba (bez mezinárodní letenky)

cena od 1. 12. 2019 – 33.983 Kč/osoba (bez mezinárodní letenky)
___________________________________________________

2. Savoy Resort and Spa*****

Savoy Resort vnáší do tropického ráje ostrova Mahé zkušenost a eleganci. Nachází se v oblasti Beau Vallon, přímo u pláže. Hostům nabízí restaurace, venkovní bazén, dětský klub, fitness centrum a wellness centrum, kde si kromě masáží můžete dopřát i různé kosmetické procedury.

V hotelu si můžete vybírat hned ze 4 restaurací a 2 barů. V restauraci Pescado ochutnáte čerstvé plody moře, to nejlepší z místní a mezinárodní kuchyně pak dostanete v restauraci Grand Savoy a pro milovníky indické kuchyně bude tou správnou volbou restaurace Mahek.

Resort je vzdálen 10 minut jízdy autem od hlavního města Victoria, na letiště se dostanete za 25 minut jízdy.

CENA:

Early bird při platbě zálohy do 30. 11. 2019 – 41.557 Kč/osoba (bez mezinárodní letenky),

cena od 1. 12. 2019 – 46.557 Kč/osoba (bez mezinárodní letenky)

___________________________________________________

Cena zahrnuje:
– ubytování na 7 nocí v hotelu dle výběru,
– polopenzi,
– ranní lekce jógy,
– večerní lekce jógy,
– 1 soukromá lekce Paddleboard jógy pro každého,
– dechové techniky, relaxace, trénink všímavosti, povídání (nejen) o józe,
– transfer z/na letiště a lokální taxy,
– asistenci českého delegáta,
– pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
– mezinárodní zpáteční letenku – v případě zájmu Vám zařídíme pobyt i s letenkou (letenka je vyžadována pro rezervaci pobytu, bez letenky není rezervace možná) – letenka se pohybuje okolo 19.000,- s leteckou společností EMIRATES),
– osobní útratu,
– cestovní pojištění.

Děti do 2 let zdarma. Starší děti budou řešeny individuálně, tak abychom pro vás zajistili nejvhodnější variantu pobytu.

Rezervace a více informací na tel: 775 979 138 nebo e-mailu: info@diwali-yoga.cz nebo andrea.kopackova@elixirtours.cz
___________________________________________________

Možnost výletů

MAHÉ

Mahé, největší ostrov Seychelské republiky, nabízí mnoho krásných a zajímavých míst, které rozhodně stojí za návštěvu. K těm nejpopulárnějším patří hlavní město Victoria a centrum ostrova. Zavítáte do botanické zahrady s exotickými rostlinami, palmami a obřími želvami. Můžete navšítívit místní tržiště, národní park Morne Seychellois, čajové a vanilkové plantáže a také Mission Lodge s nádhernými výhledy na hory a oceán.

OSTROVY PRASLIN A LA DIGUE

Nezapomenutelnou návštěvu dvou překrásných ostrovů lze absolvovat letecky nebo lodí. Praslin je druhým největším obydleným ostrovem na Seychelách. Můžete zde navštívit Květnového údolí (Vallée de Mai), které je součástí světového dědictví UNESCO a nachází se v národním parku. Uvidíte zde překrásnou exotickou faunu a flóru (endemické kokosové palmy, černé papoušky apod.) a jednu z nejkrásnějších pláží na světě – Anse Lazio. Na ostrově La Digue si prohlédnete přírodní park L‘Union Estate se spoustou vzrostlých kokosových palem a fabriku s ukázkou tradičního zpracování kokosových ořechů a výroby kokosového oleje.

OSTROVY COUSIN, CURIEUSE A ST. PIERRE

Petří mezi 3 známé a velmi atraktivní ostrovy. Cousin je domovem vzácného ptactva. Curieuse se pišní rozmanitou a fascinující přírodou. St. Pierre je známý pro svůj bohatý podmořský život a úchvatné exotické pláže.

 

 

Další informace

Studio:Elixír studio pro zdravý pohyb a životosprávu (0)
Instruktoři:
28 983 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám