Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

YOGA RETREAT KYPR

24.09. - 01.10.2020

JÓGOVÝ POBYT V LUXUSNÍM PĚTIHVĚZDIČKOVÉM HOTELU PŘÍMO NA PLÁŽI S ODLETEM Z BRNA

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !

Za panenskou přírodou a turismem nedotčenými destinacemi nemusíme nutně cestovat přes půl světa. Stačí se vypravit na poměrně nedaleký Severní Kypr – jednu z posledních evropských oblastí, která stále může nabídnout krásné pláže jen málo dotčené cestovním ruchem, antické památky i mýtické legendy. Těžko někde jinde najdeme neporušenou přírodu a pláže, zařazené v mezinárodních žebříčcích jako nejkrásnější na světě, bez množství hotelů a lidí.

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Acapulco resort Convention & Spa *****  www.acapulco.com.tr

Luxusní resort se skládá z několika budov a jedno podlažních bungalovů rozmístěných v krásném piniovém háji. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, nově vybudovaný bazén – INFINITY POOL s jacuzzi pouze pro dospělé, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, nově vybudovaný aquapark (zdarma), dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salón, Wi-Fi připojení (na pokoji za poplatek), v lobby zdarma.

Ubytování je zajištěno v bungalovech – zahradních vilkách umístněných v rozkvetlé a udržované zahradě. Moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje/bungalovy s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem

CENA:

21.980,- cena zájezdu vč.letenky a all inclusive  při platbě zálohy do 31.5.2020

+  2.490,- … cena za týdenní cvičební program –  cvičení až  3 lekce denně na hotelové terase přímo nad mořem, u bazénu, v zahradě i na pláži.

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Poznámka k ceně:  2.490,- Kč … cena za týdenní cvičební program/osoba
21 980 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám