Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Yoga retreat na Filipínách

25.02. - 07.03.2020

Zažijte něco neopakovatelného. Něco, co Vám pomůže vypnout, odpočinout si od zrychleného moderního světa a zapojit všechny smysly. Vydejte se s námi na jedinečný jógový pobyt na filipínském ostrově. 

Eco resort je situován na ostrově o velikosti 5 hektarů a byl vystavěn s co největším důrazem na šetrnost životního prostředí. Záměrem majitelů je oslovit klienty na spirituální úrovni a vytvořit tak vhodné podmínky k hledání sebe sama a propojení s přírodou, které vede k samouzdravovacím procesům. Do výstavby je promítnuta celoživotní cesta a filozofie majitelů, která je doprovázena přírodní medicínou, ajurvédou, buddhismem a ekologií. Resort se skládá z 8 samostatných vil s dechberoucím výhledem na moře. Hostům je k dispozici také restaurace s panoramatickým výhledem, SPA a yoga shala. Ostrov můžete celý obejít příjemnou procházkou. Okolo ostrova jsou nádherné korály jako stvořené pro šnorchlování.

CENA: 31.990 Kč + letenka cca 20-22 tisíc / osoba

Cena zahrnuje mimo ubytování také plnou penzi po celou dobu pobytu (možnost i vegetariánské stravy), český servis! v místě pobytu a transfery. Letenky budeme zajišťovat po naplnění min. počtu účastníků nebo si je klienti mohou po naplnění min. počtu účastníků zajistit po vlastní ose).

 

KONTAKT: Cestovní kancelář Villas&Resorts, www.villasresorts.cz, email: info@villasresorts.cz, tel.:  777 497 781 nebo  Jóga instruktorka: Veronika Carmanová, email: veronika@karmayoga.cz, tel. 728 454 505

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:+ letenka cca 20-22 tisíc / osoba
31 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám